[ mkaras @ 28.01.2009. 19:54 ] @
Na konstataciju:
Citat:
mkaras: A takođe mislim i da si veoma bezobrazan jer čim ti se stavi primedba na pisanje ti si arogantan, ironičan i prilično drzak. Jedino ako takvim ponašanjem pokušavaš da dokažeš da si u pravu. Razmisli malo o svom ponašanju.


moderator mmix je odgovorio:
Citat:

Vazi, evo razmislio sam i resio da nastavim po starom. Do malopre ti nisi ni ponudio nikakvo resenje vec si samo da izvines srao po mom oko gluposti sa castovanjem, da si odmah okacio predjasnju poruku koja jeste bolje resenje ja bih ti to i priznao jer moje resenje i nije najoptimalnije. Setio sam te se na kraju, ti si onaj lik sto je pricao gluposti u raspravi oko ado.net i pesimistic lockova, i ma koliko voleo da ti izadjem u susret da ventujes svoje nezadovoljstvo mnome raspravljajuci o mojim karakternim nedostacima u svakoj temi na koju ja odgovorim, ovo ipak nije forum za to,
...


Na osnovu čega mu je dozvoljeno da koristi takav prilično prizeman rečnik?
Da li su moderatori uvek u pravu bez obzira šta i kako pišu?!
Iz priloženog odgovora se vidi da ovo nije prvi put tuđe mišljenje, koje se razlikuje od njegovog, naziva glupošću ii ostalim neprikladnim nazivima.
Predlažem da neko nadležan porazmisli o takvom ponašanju jednog moderatora.
[ Milan Gligorijevic @ 28.01.2009. 21:04 ] @
Malo sam prelistao forum i vidim da ste razmenili više poruka od ovih što si kopirao...

Šta predlažeš u ovakvoj situaciji? Ili šta očekuješ od nadležnih da urade? Primedba se odnosi samo na rečnik?
[ mmix @ 28.01.2009. 21:36 ] @
1. Na osnovu čega mu je dozvoljeno da koristi takav prilično prizeman rečnik?

Bas zato sto sam mod cesto se ugrizem za jezik i suzdrzim od adekvatnog 'domaceg' odgovora na poruke kao sto su tvoje jer znam da se reflektuju na ceo ES mods tim. Ali ti to ne vidis naravno, jer si ti uvek u pravu i onaj koji nipodastava tvoju Access expertizu u resavanju SQL server problema mora da istrpi tvoj gnev po celom forumu. Onog trenutka kad si napustio tematiku i sa analiziranja mojih resenja presao na psihoanaliziranje mene odustao si i od svake zastite koju ti pruza moje domacinsko vaspitanje, mod ili ne. I pored toga sto si sebi dao za pravo da psihoanaliziras druge iako nisi ni nadlezan ni znanjem potkovan ni za ono sto tvrdis da znas, mene moja pozicija obavezuje da ti ukazem duzno postovanje koje ne zasluzujes. Tvoje poruke nisu obrisane jer sam ja tebe uzeo za metu vec zato sto su, jednostavno, offtopic cija je jedina namena da mene licno proziva.

2. Da li su moderatori uvek u pravu bez obzira šta i kako pišu?!

Naravno da ne, i u jednoj od svojih poruka koju si upravo i citirao sam ti i rekao da je tvoje resenje bolje i svaki put kad budes ponudio bolje resenje od mojeg ja cu ti to priznati.

3. Iz priloženog odgovora se vidi da ovo nije prvi put tuđe mišljenje, koje se razlikuje od njegovog, naziva glupošću i ostalim neprikladnim nazivima.

Naravno da nije prvi put, niti ce biti. Kao sto cu svaki put priznati bolje resenje tako cu svaki put kad samonabedjeni eksperti iznose gluposti ja njih tako i nazvati. Ono sto ti ocigledno ne shavatas je da ja nisam rekao da si ti glup niti sam te psihoanalizirao u javnosti vec sam rekao da je ono sto si izneo cista glupost. Postoji razlika i ako ti sa svojih 50 godina nisi shvatio tu razliku ja sasvim sigurno necu biti taj koji ce ti to objasnjavati. Ono sto je sasvim sigurno je da nemam nameru da popustim prema larmadzijskom ponasanju i pokusajima da me zastrasis javnim prozivkama. I grdji od tebe su probali.

4. Predlažem da neko nadležan porazmisli o takvom ponašanju jednog moderatora.

Slobodno, ja se necu kriti iza kamena, narocito ne od ovakvih optuzbi. Kad ti je na kraju clan tog foruma stavio do znanja da ih smaras ti si sad presao ovde i dajes sebi za pravo da organizujes javnu tribinu da zadovoljio svoj povredjeni ego. Evo, ja ti necu obrisati ovu poruku, da ne bi bilo da bezim od odgovornosti, ali se isto tako vise necu ni oglasavati u ovoj temi jer sam rekao sta sam imao da ti kazem, pa ti slobodno navali pa me i dalje analiziraj i ubedjuj sebe da si zrtva zloupotrebe autoriteta. Sta god ti pomogne da veceras zaspis komotno... Naravno, bez potrebe da naglasavam, ako ovu "javnu prozivku" vratis tamo gde joj nije mesto, u neki tehnicki forum, bice obrisane.
[ mkaras @ 28.01.2009. 22:32 ] @
Citat:
Milan Gligorijevic: Malo sam prelistao forum i vidim da ste razmenili više poruka od ovih što si kopirao...

Šta predlažeš u ovakvoj situaciji? Ili šta očekuješ od nadležnih da urade? Primedba se odnosi samo na rečnik?


Navedena je samo kao primer. Ništa ne predlažem i ništa i ne očekujem da nadležni urade. Prethodni post moderatora mmix sve govori. Za mene je ova priča završena. Pozdrav