[ srpsko gradjevinarstvo @ 08.02.2009. 13:43 ] @
Jutros dobijem e-mail da mi obrisana poruka:

Besplatan domen ag.rs i hosting paketi prevashodno namenjeni licima koja se bave
arhitekturom i gradjevinarstvom. Servis sam pokrenuo na serverima
www.hosting022.com, zahvaljujući mojoj ideji i razumevanju Željka Paunovića za
ceo projekat, koji mi je ustupio deo jednog servera.

više informacija imate na www.ag.rs

Ja lično želim da ovo baš bude servis tehni??kih lica i da izbegnem spamere i
slične.

Razlog: Sredjivanje teme.

http://www.elitesecurity.org/t328457-Jos-jedan-besplatan-rs-domen
A kako onda re.rs nije sredjivanje teme? Od čega to supermoderator sredjuje temu?

Evo sada obećavam ko dođe iz Verata i od Tyler Durden-a sa poklonom od 1 gb hostinga ja mu dajem još dva gb.

Brate ako imate jednak princip onda briši sve a ne samo moj AG.RS

Odlučna bitka protiv domaćeg hosting komuzma tek počinje.
[ Tyler Durden @ 08.02.2009. 15:50 ] @
Mislim da sam (čak nekoliko puta) u zadnjih par nedelja sasvim JASNO naznačio da će SVAKO reklamiranje domaćih provajdera i resellera, direktno ili indirektno, biti brisano bez puno diplomatije, zbog stalne zloupotrebe na hosting podforumu. Odnosno, tražiću da se banuje svako ko bude to zloupotrebio.
Zato je i tvoj post obrisan.

Nažalost, tvoje ponašanje i postovi na tom forumu su odavno potrošili sve kredite, i mislim da praktično svi članovi koji zalaze na taj dio foruma imaju problem sa tvojim ispadima protiv svega i svačega. I to ti je takođe rečeno da se neće više tolerisati. Ban si zaslužio odavno (čak su i neki članovi to tražili), ali zamolio bih te još jednom da malo spuštiš loptu i postuješ prema pravilniku. A za sve ostalo imaš državne institucije kojima možeš da se obratiš. ES nije mjesto za istjerivanje virtuelne pravde.
[ srpsko gradjevinarstvo @ 08.02.2009. 16:12 ] @
neka ti bude. Jedni mogu drugi ne.

Ali ponuda i dalje važi. Svaki tvoj bespltan gb hostinga ja toj firmi dupliram.

I šta bi dobio da me banuješ? Pa samo promenim ip i to je to...Banovanje nije u modi.
[ Tyler Durden @ 08.02.2009. 16:38 ] @
Hm, čisto da ne bi bilo neke zabune ili nejasnoća, JA nemam nikakav hosting (da dijelim, prodajem ili šta god) i zaista je glupo da to impliciraš.
Napisao sam šta ima da se kaže na tu temu sa moje strane. Sve što je napisano ostaje, osim ako neko od administratora to ne overrul-uje.

Have a nice day :-)
[ srpsko gradjevinarstvo @ 08.02.2009. 17:38 ] @
SAmo što to što si napisao ne važi za mene jer ja nemam nikvu robu koju prodajem, jer dajem sve free. Rešio sam makar gradjevinarstvo da spasem od glodara Verata i sličnih koje branite a koji ljudima za 100 mb prostora vade dušu. Ovo moje je isto kao i link ka besplatnim resursima za webmastere.
[ flylord @ 08.02.2009. 19:51 ] @
Neopravdana zalba nas rad moderatora. I sto je najgore, cak i ovaj forum za pitanja i predloge, spamujes!!!