[ lexus-it @ 15.02.2009. 17:59 ] @
Prekosutra idem na put i hitno mi je potrebna pomoc oko nove Nokie E71 koju sam tek kupio. Ne mogu da dobijem prodavca, a sutra je neradan dan!

Mobilni jednostavno ne prepoznaje memorijsku karticu. Kao da uopste nije ubacena. Ne nudi ni opcije za formatiranje. Pomislio sam da je problem u kartici, pa sam je zamenio sa karticom iz starog nokia telefona. Nova Nokia ne prepoznaje ni staru karticu, a stari telefon prepoznaje novu karticu na kojoj ima dosta podataka. Pokusao sam da povezem telefon sa kompjuterom u mass storage modu i ne pokazuje drive u my computer-u kako bi valjda trebao.

Nemam ideju sta jos da pokusam. Ne moguce je da je pogresno ubacujem, adekvatno se namesti u leziste.

Molim vas hitno mi je potrebna pomoc!
[ skvo4 @ 10.08.2010. 12:34 ] @
Moj novi tel, E71, ne prepoznaje memorijsku karticu i ne mogu da ga povezem sa kompjuterom. Potpuni sam laik, od kad ga imam nekoliko puta sam prebacivala slike na kompjuter i sve je funkcionisalo. Pre nekoliko dana su mi samo nestali svi podaci sa memorijske i vidim da je telefon uopste ne prepoznaje...onda sam pronasla temu koju si postavio, ali je bilo 0 odgovora
Ne mogu ti poslati poruku, ni mail, posto nisam registrovana 7 dana, pa pokusavam ovako...
Interesuje me kako si ti resio ovaj problem i sta mogu da uradim???
Hvala unapred!
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 10.08.2010. 14:16 ] @
Probaj drugu karticu, pa ako bude radilo sve, onda je tvoja kartica crkla. Ako ne bude radila ni druga, probaj svoju u citacu memorijskih kartica, pa ako ona bude tu radila, onda je sigurno otisao deo u telefonu koji cita sa kartice.