[ u2boy4ever2 @ 26.02.2009. 20:37 ] @
pošto sad neki forumi ne primaju free e-mail account ili besplatnu e-mail adresu zanima me kako se najjednostavnije dokopati neke koja ne spada u takvu skupinu??
[ Sapphire @ 26.02.2009. 21:14 ] @
Ti ustvari postavljas pitanje kako doci do neke adrese koja nije free -- pa jednostavno - kupis je :)
Salu na stranu sad, de navedi koje to "free" adrese ne primaju ti forumi ? Gmail, hotmail, MSN ? 95% e-mail adresa na internetu je na neki nacin "free". Jedine koje se ne bi mogle nazvati su one kad bi vlasnici nekih domena sami sebi registrirali mail pod tom domenom. Oni ne bi mogli reci da im je adresa "free". Da ne filozofiram previse, ono sto tebi vjerovatno treba je neka adresa koja nije cesta na internetu. Tu za izbor imas od e-mail adrese koju si vjerovatno dobio od Internet provajdera, mozes pretraziti Internet za drugim manje poznatim mail servisima (a ima ih mali milion), a mozes si registovati i neku od "disposable" e-mail adresa, ukucaj na google 10 minute mail, bice ti sve jasno...
[ u2boy4ever2 @ 26.02.2009. 21:36 ] @
pokušao sam 15ak free e mail adresa ali ni jednu njie prihvatilo yahoo,gmail,hotmail....
prihvatilo mi je 10minute e-mail ali je problem u tome što moram čekati da mi potvrde registeraciju a to može trajati satima ili danima....savjet??
[ Sapphire @ 26.02.2009. 22:14 ] @
Ma nije toliki problem valjda ... De pokusaj jednu od ovih:

http://www.emailaddresses.com/email_web.htm

Nadji neku lijevu iz afganistana po mogucnosti... Jedino ce ti inbox biti pun spama za free suicide-bomber treninge ili nesto slicno :))