[ GEAR1902 @ 09.03.2009. 11:19 ] @
ovako-pravio sam video u pro show goldu....mozete ga pogledati na
Code:
http://www.youtube.com/watch?v=-aQ4_Mg0MBI
...e sada moj problem ide ovako...ako ste dobro pogledali video,primetili ste da od 1:03 do 1:15 sa strane videa postoje neke crne trakice...nesto kao negativ...kada sam pravio taj video nisam mogao da sklonim te trakice...to je valjda "background color" i svuda onde gde se vide oni prazni(mislim da se zovu "trasparent") pixeli on stavlja tu crnu boju....sto na krajnjem rezultatu izgleda jako ruzno...dali bi neko mozda znao kako da podesim pro show da mi ne prikazuje tu crnu boju??? tj da te prazne pixele ostavi takve kakvi su...bez pozadinske boje...ili i tu pozadinsku boju da podesim na "transparent"...(izvinjavam se ako sam pogresio ime ovo oko "transparent",stvarno ne znam kako se zovu...to su oni delovi slike koji izgledaju kao sahovska tabla...)
[ pajaja @ 09.03.2009. 15:28 ] @
Citat:
kako da podesim pro show da mi ne prikazuje tu crnu boju??? tj da te prazne pixele ostavi takve kakvi su...bez pozadinske boje...

Am... Nije bas odgovor na tvoje pitanje ali monitor ne moze da prikaze providan piksel.
[ GEAR1902 @ 09.03.2009. 15:43 ] @
pa ono jeste...ali mene interesuje kako bih mogao da uklonim tu crnu boju...:\
[ deks007 @ 09.03.2009. 20:51 ] @
Lepo si rekao da je to background kolor . Imas opciju da to promenis . Pozdrav !
[ GEAR1902 @ 10.03.2009. 00:19 ] @
resio sam problem...hvala u svakom slucaju