[ Iggy-ar @ 14.03.2009. 09:44 ] @
Imam problem vec tri dana da mi oogle indeksira stranicu! Naime verifikacija meta oznakom je prosla iz prve ali kada stavim putanju za sitemap :root/public_html/imsitemap.htm redovno izbaci GRESKA i ovo objasnjenje koje cu zakaciti dole !? E sad, meni je ekstenzija sitemap-a .htm - pa ne znam jeli to ispravno ,i ako nije kako to da promenim ( u recimo .xml ako bi tako trebalo d stoji ,jel dovoljno samo preimenovati fajl ,ili ostaviti ovako a izmeniti nesto drugo,ili sta vec - ipak sam malo taz u ovome !!)
Takodje vas molim za bilo kakav savet kako da ispravim sve ovo,a kada pustim HEADER CHECKER izbaci mi ovo (dole zakaceno ) stim sto kada uradim check za neki drugi sajt koji je vec indeksiran izbaci mnogo vise podataka kojih kod mene nema ?? Meni i kod konekcije pise "closed" ....??

Hvala !!



[Ovu poruku je menjao Iggy-ar dana 14.03.2009. u 19:11 GMT+1]
[ Iggy-ar @ 15.03.2009. 20:56 ] @
Sta bi ljudi , zna li iko ???
[ kazil @ 15.03.2009. 21:06 ] @
Greska je tvoja. Google-u trebas da das XML sitemap a ne HTML. Jedan od besplatnih, dobrih generatora je http://www.xml-sitemaps.com/ (nadam se da ovaj link ne krsi pravila foruma, nije reklama, nego je pomoc)

Procitaj ovo:
http://www.google.com/support/...swer.py?answer=40318&hl=en

I jesi ozbiljno :root/public_html/imsitemap.htm stavio kao putanju?
[ Iggy-ar @ 16.03.2009. 07:49 ] @
Nisam nego sam radio copy ,a putanja je www...../imsitemap.htm !?!
E sada, kada generisem mapu,sta treba tacno da uradim: da je samo podignem na server pored one vec postojece, ili da onu imsitemap pobrisem i ostavim samo ovu "novu" ??!?
Hvala na pomoci !!

POZ.

[Ovu poruku je menjao Iggy-ar dana 17.03.2009. u 02:06 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Iggy-ar dana 17.03.2009. u 17:34 GMT+1]
[ Iggy-ar @ 16.03.2009. 16:25 ] @
Odradio sam sve i evo sitemap je verifikovan ! E sada ,ako neko moze da pogleda ovu slicicu dole i da mi kaze jel ovde sve u redu ?? Vidim da konekcija pise slosed pa me to buni,sta je to i jel treba da bude tako ,a ako ne treba sta treba ispraviti ?? Hvala !

Takodje , posle nekoliko sati od verifikacije sitemap-a , google mi izbacuje upozorenje da u sitemap-u imam sve veze sa istim prioritetom,kako da to ispravim ( !!!? ) i kako ide dalje ,treba li da ponovo obnovim sitemap

POZ.

[Ovu poruku je menjao Iggy-ar dana 16.03.2009. u 18:51 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Iggy-ar dana 17.03.2009. u 01:58 GMT+1]
[ Iggy-ar @ 17.03.2009. 16:33 ] @
OK , i to sam sredio sam, hvala kao da ste pomogli , ako bi iko bio voljan bar da mi kaze jel ovaj header ch. uredu ??

Da se vise ne dopisujem sam sa sobom ,pozdrav !!
[ old @ 28.03.2009. 20:30 ] @
Monolog, naravno.

Kakav crni xml sitemap dok nema ni linkova, ni ključnih reči na strateškim mestima, sa promašenim domenom. Ali ima i pozitivnih elemenata...