[ Toni @ 07.11.2001. 23:56 ] @
Kako ili dal postoji neka metoda.
Site je u php+mysql tehnici ali treba i jedan cenovnik da se pravi za download koji je u excel formatu. Pa me zanima jel moze to da se automatizuje posto sam video da obrnuti smer moze.
[ leka @ 08.11.2001. 12:44 ] @
Da li ti treba bas kao PHP skript ili nesto trece?

Postoji gotova PHP klasa koja radi sa Excel formatom i mozes da je nadjes na phpclasses.upperdesign.net (najbolji PHP sajt koji postoji... posle zend.com-a naravno).

Pozdrav

[ Toni @ 09.11.2001. 13:00 ] @
pa ne znam zasto ili site nepostoji ili ja nemogu pristupim. Jel ima neko to i jel bi umeo da mi objasni KAKO :)

bash bi mi mnogooooooooo znachilo hehe
[ Jbyn4e @ 09.11.2001. 14:56 ] @
Citat:
Toni je napisao:
pa ne znam zasto ili site nepostoji ili ja nemogu pristupim. Jel ima neko to i jel bi umeo da mi objasni KAKO :)

Probaj 'vako:
http://phpclasses.upperdesign....ml?words=excel&go_search=1
[ stinger @ 09.11.2001. 16:18 ] @
Citat:
leka je napisao:
Da li ti treba bas kao PHP skript ili nesto trece?

Postoji gotova PHP klasa koja radi sa Excel formatom i mozes da je nadjes na phpclasses.upperdesign.net (najbolji PHP sajt koji postoji... posle zend.com-a naravno).

Pozdrav




The requested URL could not be retrieved

--------------------------------------------------------------------------------

While trying to retrieve the URL: http://phpclasses.upperdesign.net/

The following error was encountered:

Unable to determine IP address from host name for phpclasses.upperdesign.net
The dnsserver returned:

Name Error: The domain name does not exist.
This means that:

The cache was not able to resolve the hostname presented in the URL.
Check if the address is correct.

[ Gojko Vujovic @ 09.11.2001. 16:27 ] @
Stingeru, kad ćeš naučiti.. )

Koristite ljudi neki normalan dns server.

> server ns.eu.net
Default Server: ns.eu.net
Address: 192.16.202.11

> phpclasses.upperdesign.com
Server: ns.eu.net
Address: 192.16.202.11

Name: phpclasses.upperdesign.com
Address: 216.248.195.81

>

Dakle postoji i nemoj da neko kaže da ne postoji.
Iz sličlnih razloga se elitesecurity ne vidi sa euneta trenutno, ali to je ns.eunet.yu koji je krš kao i drenikov pretpostavljam.

Ako vam se ne menja dns, onda možete uvek proxy:
altair.hagen-online.de:3128
Sa ovoga se vidi i ES kako treba, i solidna je brzina..

Eto, toliko..

[ Toni @ 09.11.2001. 21:49 ] @
ja to neumem da iskoristim :(
[ Darko Pipic @ 12.11.2001. 11:11 ] @
Citat:
Gojko Vujovic je napisao:
Dakle postoji i nemoj da neko kaže da ne postoji.
Iz sličlnih razloga se elitesecurity ne vidi sa euneta trenutno, ali to je ns.eunet.yu koji je krš kao i drenikov pretpostavljam.

;)


E ovo si super rekao, uopste mi nije jasno zasto kako posle 2 nedelje oni nisu updateovali ( eunet )... Ne znam bas nista o tome, ali vidim da su svi zivi provajderi to davno uradili.
[ leka @ 12.11.2001. 12:42 ] @
E ljudi, izvinjavam se, ja sam pogresio URL. Ispravan URL je http://phpclasses.upperdesign.com

ALI, opet moram da kritikujem, zar su nasi ljudi toliko glupi (kad moram tako da kazem :( ) da ne znaju da odu recimo na Krstaricu , Altavistu, Google i slicno i ukucaju "+PHP +classes +excel" - dobice bar 100 stranica gde se tako nesto pominje...

Pozdrav svima

[ Toni @ 12.11.2001. 16:51 ] @
pa leko mozda zato sto ja stvarno nemam pojma sta treba da kucam da bi mi on izbacio rezultate i zasto u svemu tome postoji to classess itd...