[ digisat @ 17.03.2009. 22:34 ] @
Citat iz cirkularnog pisama

Drage naše korisnice i korisnici,

Uz srdačne pozdrave od ekipe Vašeg KBCnet-a i zahvalnost na ukazanom poverenju
sledi niz lepih vesti iz najveće kuće bežičnog interneta u Beogradu.
Obavestite sve koje poznajete, a koji imaju želju da se na inernet povezuju bežično -
da KBCnet bude njihov prvi i pravi izbor pouzdane i povoljne usluge.
Za nove korisnike smo obezbedili sledeće pogodnosti a Vas, naše besplatne promotere nagrađujemo za preporuku:

- AKTIVACIJA BESPLATNA (korisničko ime, e-mail, besplatna telefonska podrška tokom cele godine,
montaža uz popust, izlazak na teren) samo do 1. aprila – UŠTEDA 1000 dinara!

- UZ PLAĆENI MESEČNI PAKET BRZOG INTERNETA dobija se MESEC dana DUPLO bržeg INTERNETA
(ukoliko naš budući korisnik potvrdi da ste ga uputili na KBCnet, za Vas sledi specijalni bonus narednih godinu dana).
To znači da ako novi korisnik uplati paket čija je brzina 512Kbps prvog meseca dobija duplo bržu konekciju od fantastičnih 1024Kbps.

- Vi plaćate jeftinije odabrani paket u zavisnosti od broja preporuka.
Za deset novih korisnika dobijate potpuno besplatan internet narednih GODINU dana! Zato se potrudite, isplatiće Vam se!

Kraj citata

Vlasnik KBCNET-a nije poslovno sposoban to jest odgovoran pa ovaj poziv gde se nudi da:

" Za deset noVih korisnika dobijate potpuno besplatan internet GODINU dana, zato se potrudite isplatice vam se. "

Napominjem da iz licnog iskustva sam doziveo da se vlasnik KBCNET ne drzi datih obaveza u predhodno sklopljenom dogovoru.

Takodje pozivam druge gradjane i korisnike koji su imali poslovne dogovore sa KBCNET a koji su izigrani od strane KBCNET da isnesu ovde svoja iskustva.


Ili da kazem nerodnim jezikom da svako razume, cak i da nadjete teset novih korisnika niko vam ne garantuje da cete stvarno dobiti GODINU dana besplatnog interneta, jer vlasniku KBCNET-a moze da pukne film u slucaju da potrosite malo vise MB da vas iskljuci sa sistema, bez ikakvog objasnjenja i slicno, i ako ste vi svoj deo posla ( dogovora ) posteno i kvalitetno odradili, zato ne dovodite nikome musterije za prazna obecanja.




[ Sleepless_mind @ 17.03.2009. 23:57 ] @
Auuuuu Edi choveche,

prvo mislim da nekim privatnim razmiricama nije nikako mesto na forumu. Nek se zavede kao offtopic.

Da krenemo dalje glede tvog javnog istupa:

Citat:
digisat: Vlasnik KBCNET-a nije poslovno sposoban to jest odgovoran pa ovaj poziv gde se nudi da:

" Za deset noVih korisnika dobijate potpuno besplatan internet GODINU dana, zato se potrudite isplatice vam se. "

Napominjem da iz licnog iskustva sam doziveo da se vlasnik KBCNET ne drzi datih obaveza u predhodno sklopljenom dogovoru.


POSLOVNO SPOSOBAN i POSLOVNO ODGOVORAN chovek, svaki svoj POSLOVNI dogovor ovekovechi na papiru sa sve pechatom i potpisom odgovornog lica koje je zavedeno u OP obrascu, prema tome ukoliko vlasnik KBCnet-a nema pravno validan ugovor sklopljen sa tobom, prema tebi nema ni POSLOVNO-PRAVNE obaveze koje bi eventualno proistekle iz tog ugovora. Ugovori o poslovnoj saradnji su regulisani zakonom.

Moje lichno mishljenje o ovom tvom istupu je da je krajnje nekorektan. KBCnet, vlasnik i radnici su ti izlazili u susret kada je god to bilo moguce, shto postavljanjem baznih stanica koje tebi odgovaraju, besplatnom internet uslugom u veoma dugom vremenskom periodu i to na vishe od jednog naloga, veoma chesto i edukacijom, pa chak i ispravljanjem greshaka prilikom montazha koje su radili neki tvoji ljudi, a omogutjio ti taj isti KBCnet, shto davanjem raznorazne opreme na "testiranje" i da ne nabrajam. Ako si lichno uvredjen, to bi trebalo i lichno da reshavash.

A sigurno ne ovakvim javnim istupom, koji tvojom sretjom ne utiche direktno na mene, a podlezhe Chlanu 170. stav 1, kao i Chlanu 171. stav 1 Krivichnog Zakona Republike Srbije! Mozhda i nekim drugim chlanovima Zakona.... ali ova 2 su sasvim dovoljna.

Svaki chovek bi trebalo da za svoja dela bude spreman da podnese i konsekvence.

Nadam se da si i ti....

[ digisat @ 18.03.2009. 00:20 ] @
Evo ga dezurni tihomirov advokat, ni jedan poslovni dogovor firma truf ex kbcnet sa saradnicima ne ozvanicava sa nikakvim ugovorima, nego sve se zasniva na medjusobnom poverenju, i licnom postenju, ali vlasnik truf-a vrlo lako izigra poverenje i pokaze svoje postenje.

Bojane nisi mi jasan zast ti moras da budes tudji advokat, covece radi svoj posao administratora i uzivaj dok te nisu otpustili, zar nisi primetio da te vise ne salju na instalacije korisnika, meni je receno i zasto, ali ja to necu ovde da pricam. Zato bojane nemam ja sta sa tobom da polemisem, na tebe se predhodni post nikako ne odnosi, a ako licno nemas druga posla nego da reagujas na moje poruke i to nicim izazvano, eto prilike da se malo razonodis. Sta da ti kazem, srecan rad i boravak u firmi truf ma kolko god to trajalo, mozda ces jednog dana stvari videti iz drugoog ugla pa ces shvatiti da sam ja u pravu.

Ako baka ili tihomir imaju nesto da kazu pismeni su pa nek izvole, ili mozda kao bojan u stvari pise tihomir, posto je jednom prilikom tihomir trazio password za moj user na ES da bi modifikovao neke moje poruke na ES naravno ja mu password nisam dao, nadam se da mozda i ti nisi.
[ Sleepless_mind @ 18.03.2009. 05:50 ] @
Citat:
digisat: Evo ga dezurni tihomirov advokat, ni jedan poslovni dogovor firma truf ex kbcnet sa saradnicima ne ozvanicava sa nikakvim ugovorima, nego sve se zasniva na medjusobnom poverenju, i licnom postenju....


Nemam ama bash nikakvu potrebu da budem advokat, za to ipak treba odredjena shkola u kojoj se ja nisam shkolovao. Truf sa svojim saradnicima ima ozvanichene ugovore, shto ti mogu potvrditi lichnim primerom i primerkom ugovora. Prema meni su odredbe ugovora ispunjene do poslednje. Medjusobno poverenje i poshtenje je jedno, ali posao je posao!

Citat:
...ali vlasnik truf-a vrlo lako izigra poverenje i pokaze svoje postenje.


Da li uopshte znash ko je i poznajesh vlasnika firme D.O.O. TRUF?

Citat:
Bojane nisi mi jasan zast ti moras da budes tudji advokat, covece radi svoj posao administratora i uzivaj dok te nisu otpustili, zar nisi primetio da te vise ne salju na instalacije korisnika, meni je receno i zasto, ali ja to necu ovde da pricam. Zato bojane nemam ja sta sa tobom da polemisem, na tebe se predhodni post nikako ne odnosi, a ako licno nemas druga posla nego da reagujas na moje poruke i to nicim izazvano, eto prilike da se malo razonodis. Sta da ti kazem, srecan rad i boravak u firmi truf ma kolko god to trajalo, mozda ces jednog dana stvari videti iz drugoog ugla pa ces shvatiti da sam ja u pravu.


Ja svoj posao obavljam chasno, poshteno i kvalitetno i u njemu uzhivam (potvrde o tome postoje i na ovom forumu). Shto se tiche instalacija korisnika.... neki to zovu napredovanje. To nekako ide prema znanju, mogutjnostima i prethodnom radu.

Citat:
Ako baka ili tihomir imaju nesto da kazu pismeni su pa nek izvole, ili mozda kao bojan u stvari pise tihomir, posto je jednom prilikom tihomir trazio password za moj user na ES da bi modifikovao neke moje poruke na ES naravno ja mu password nisam dao, nadam se da mozda i ti nisi.


U seriji Boston Legal glavni akter Danny Crane bi na ovako neshto rekao da postoje samo 2 rechi, pa tju tako i ja: Bojan Vranac, sr, lichno i personalno.



[Ovu poruku je menjao Sleepless_mind dana 18.03.2009. u 08:15 GMT+1]
[ Strale @ 18.03.2009. 08:24 ] @
Citat:
digisat: Evo ga dezurni tihomirov advokat, ni jedan poslovni dogovor firma truf ex kbcnet sa saradnicima ne ozvanicava sa nikakvim ugovorima, nego sve se zasniva na medjusobnom poverenju, i licnom postenju, ali vlasnik truf-a vrlo lako izigra poverenje i pokaze svoje postenje.

Bojane nisi mi jasan zast ti moras da budes tudji advokat, covece radi svoj posao administratora i uzivaj dok te nisu otpustili, zar nisi primetio da te vise ne salju na instalacije korisnika, meni je receno i zasto, ali ja to necu ovde da pricam. Zato bojane nemam ja sta sa tobom da polemisem, na tebe se predhodni post nikako ne odnosi, a ako licno nemas druga posla nego da reagujas na moje poruke i to nicim izazvano, eto prilike da se malo razonodis. Sta da ti kazem, srecan rad i boravak u firmi truf ma kolko god to trajalo, mozda ces jednog dana stvari videti iz drugoog ugla pa ces shvatiti da sam ja u pravu.

Ako baka ili tihomir imaju nesto da kazu pismeni su pa nek izvole, ili mozda kao bojan u stvari pise tihomir, posto je jednom prilikom tihomir trazio password za moj user na ES da bi modifikovao neke moje poruke na ES naravno ja mu password nisam dao, nadam se da mozda i ti nisi.


Da nisi malo preterao. Ako imas nesto protiv Tihomira i bake onda se sa njima licno raspravi a ne ko picki*a preko foruma pljujes na najgori nacin. Stvarno ides na zivce sa negativnim odgovorima.
[ digisat @ 18.03.2009. 11:37 ] @
Sta je ovde ne registrovanih advokata.