[ boban010 @ 30.03.2009. 01:22 ] @
Google pronalazi sajt koji sam napravio ali samo kada upisem kompletnu adresu u pretrazivac i to tako sto pronadje i prikaze samo Flash objekat a bez ijedne kljucne reci.Naravno prijavio sam sajt na Google ,Yahoo i jos par pretrazivaca,postavio par linkova i oglasa po netu...Molio bih za savet i ako moze sto jednostavnije objasnjenje ili pomoc posto nisam neki WEB ekspert.Adresa sajta je www.pirotski-kackavalj.com.
Unapred hvala!
[ Radovan__III @ 30.03.2009. 11:42 ] @
Nebi trebalo da imas problema oko ovoga, samo sacekaj da te za jedno nedelju dve ponovo indeksira google posto se vidi da te je lose indeksirao, a sam sajt je citljiv od strane bota
[ w3industry @ 31.03.2009. 11:31 ] @
Sajt je pravi ocaj sto se izgleda i SEO optimizavije tice. E sad sto se izgleda tice ukusi su razliciti, a sto se SEO tice treba ti sledece:

1.imas premalo teksta na stranama, narocito na indeksnoj.
2. nemas TITLE koji je u principu najvazniji
3. nemas DESCRIPTION koji je po meni treci po vaznosti iza teksta i TITLE
4. stavio si da ti stranice budu page1.html, page2.html, mislim stvarno kakve veze imaju ova imena sa proizvodima koje prezentacije predstavlja.
5. stavio si samo KEYWORD koji za pretrazivace imaju najmanji znacaj

Recimo oces da stavis stranicu za kackavalj od kravljeg mleka link treba da ti bude

http://www.pirotski-kackavalj....ckavalj-od-kravljeg-mleka.html

[ boban010 @ 31.03.2009. 14:59 ] @
Hvala najlepse na savetima!
Dok ne uradim ispravke,sta mislite o tome da postavim link na glavnoj stranici koji opet vodi na moju stranicu,cini mi se da sam video to na nekim prezentacijama?
Jos jednom hvala!
[ old @ 07.04.2009. 14:10 ] @
Nisi se baš najpreciznije izrazio. Poveži slobodno svaku stranicu sa svakom, to je korisno.
I korisno je da ti "title" ne ostane na svim stranicama identičan. (Npr. dodaj "prodajem", ili "Srbija", "Pirot", "sir" itd...)



[ boban010 @ 01.05.2009. 11:31 ] @
Nisam mislio na hiperlinkove vec"obicne" da tako kazem,pa pretpostavljam da to znaci povezivanje stranica.
Hvala na savetima,cim dobijem vremena primenicu ovo sto sam naucio!!
[ acca3 @ 03.05.2009. 00:58 ] @
I ne trebaju ti 3 description taga, obavezno obriši 2.
U description tagu ne ponavljaj istu reč više puta.