[ Joja82 @ 13.04.2009. 10:15 ] @
POzdrav forumasi,

U firmi u kojij radim smo sve poceli da radimo preko radnih naloga, i sve je to sada u EXCEL tabelama, e sada ja bih hteo da napravim neku malu ACCESS aplikaciju koja bi bila mala baza za te radne naloge. E sada meni ne treba gotovo resenje vec samo neka smernica gde mogu videti neki primer neke takve slicne aplikacije za vodjenje radnih naloga.

Razumem se u baze ali ne radim taj posao, radim kao sistem administrator :) Ali bih mogao neku manju aplikaciju uz neki primer da napravim.

Hvala unapred,
svaki savet bi mi dobrodosao.
[ Getsbi @ 13.04.2009. 11:00 ] @
Pogledaj Top temu Gotovi programi članova foruma. Možda dobiješ ideju. Ukucaj u polje za pretragu: radni nalog ili radni nalozi. Možda pronađeš nešto slično.
[ Vlada A @ 26.04.2015. 11:29 ] @
Da li jos uvek trazis program za radne naloge?
[ captPicard @ 26.04.2015. 11:36 ] @
Lako moguće da se nije snašao u zadnjih 6 godina.
[ bboki7 @ 23.09.2015. 17:30 ] @
nisi napisao malo sire o potrebama, ali nesto tavo imam gotovo
[ captPicard @ 24.09.2015. 12:28 ] @
Citat:
bboki7: nisi napisao malo sire o potrebama, ali nesto tavo imam gotovo


Probaj ga kontaktirati na privatnu poruku, mislim da još uvijek nije riješio problem.
[ macirko @ 24.11.2015. 11:11 ] @
Postoji više vrsta radnih naloga ovisno o tome o kojoj djelatnosti se radi i slično. Naravno, moguće je imati i interne radne naloge, napravljene u skladu s potrebama firme. Kao što neko reče, ako problem nije riješen u proteklih 6 godina možda je za ideju kako bi radni nalozi eventualno mogli izgledati moguće pogledati sljedećih par radnih naloga:
Radni nalog za servis
Radni nalog za proizvodnju
Radni nalog za proizvodnju prošireni
[ captPicard @ 27.11.2015. 16:53 ] @
Besplatno reklamiranje?
[ Getsbi @ 27.11.2015. 17:38 ] @
Ostavio sam jer je zaista vezano za odgovor na temu i ima dosta opisa poslovnih aktivnosti koji mogu biti korisni. Reklamiranje nije u tekstu već u linkovima na koje ne mora obavezno da se klikne.
Naravno, ovo ne znači da će bezrazložno postavljanje linkova biti tolerisano.