[ lestrigonac @ 14.04.2009. 10:42 ] @
Treba mi mala pomoc... Imao sam na kompjuteru stariju verziju messengera i onda sam pokusao da instaliram noviju medjutim ne mogu uopste da ga startujem... I sada sam pokusao da izbrisem tu novu verziju jer mi ne dozvoljava da instaliram stariju dok ne izbrisem prethodnu, a posto ne mogu da je izbrisem iz Add/Remove hardware ja sam rucno izbrisao sve od te novije verzije, medjutim on i dalje ne dozvoljava da instaliram stariju...
Kako da se resim ostataka od te nove verzije? Kako da je potpuno uklonim sa kompjutera posto ocigledno jos negde ima nesto sto ne dozvoljava instalaciju???
Hvala unapred...
[ lestrigonac @ 14.04.2009. 13:26 ] @
Resio sam :)
Ako nekoga ubuduce bude zanimalo ili imao slican problem : uradio sam update windows installera i onda instalirao ono sto nudi windows live na sajtu i posle jos messenger i proradio je :)
Moze Lock...
[ dujkabl @ 13.05.2009. 13:22 ] @
Kako si uspeo...meni prijavljuje da nisam povezan na internet...koristim adsl i radi mi internet sasvim ok...
Iskljucivao sam firewall medjutim idalje ista poruka...obrisao sam stari msn!
[ superbaka @ 13.05.2009. 16:15 ] @
ja sam instalirao nekoliko starijih verzija i nijedna nije htela da se konektuje... ove novije su mi prijavljivale da moram da instaliram poslednju verziju... izgleda da ne dozvoljavaju vise koriscenje starijih verzija... btw, na poslednjoj ne mogu da pokrenem video settings wizard, a to je i razlog zasto sam pokusao sa starijim verzijama...
[ superbaka @ 14.05.2009. 18:00 ] @
ipak je ono sto sam prvobitno posumnjao... na desktopu se update-uje win i (svojevremeno) je uradjena instalacija poslednje verzije msn-a... na laptopu ne radim update i nikad nije instalirana nova verzija msn-a... rezultat - na laptopu ima konekcije sa starijim verzijama a na desktopu nema... znaci, ili je povezano sa skidanjem zakrpa ili sa repovima od poslednje verzije... moguce je da ima veze sa .net framework-om...
[ bojke.b @ 10.07.2009. 13:28 ] @
Ej ljudi jel moze neko da pomogne?

Imao sam windows xp ja mislim da je SP 2 bio i imao sam windows live najnoviji.
Digao sam nekidan novi windows koji je 100 % provjeren da radi.Sp2 i nece mi msn live.Stavio sam SP3 i opet nece.
Nije mi ukraden nalog ili tako nesto.Posto sam se ulogovao na sajtu i mogu da pricam sa ljudima preko WEB messengera.
Radi mi onaj stari prvi msn.

Ali kad upalim windows live.Kliknem na sign in.I one cikice se samo zavrte i stanu.Nikakav error.Nista samo krene da udje i stane.


Pada li kome sta na pamet..

Pozdrav.