[ markos_993 @ 21.05.2009. 21:06 ] @
Planiram da upisem Chiron za koju godinu...pa me zanima da li se ispati davati toliki novac za kurs(sva 3 kursa), i da li se moze naci posao sa kojim cu za 1-2 god da vratim novac....(posao planiram da nadjem u inostranstvu, posto mi je tamo rodbina....ali cu poceti najverovatnije u srbiji) ?
Hvala unapred
POZDRAV
[ Filip Strugar @ 28.05.2009. 08:03 ] @
Moje nestrucno misljenje na tu temu je: ako imas para - sto da ne, kurs verovatno moze da ti pruzi vise i brze nego sto mozes sam da naucis kod kuce.

A sto se tvog plana da ti se to isplati u roku od 1-2 god - zar ti takvo razmisljanje ne zvuci malo nerealno? Ni najbolji univerzitet ne garantuje studentima da ce u odredjenom roku povratiti ulozene pare - to zavisi iskljucivo od tebe. Skolovanje je nesto sto moze da ti se isplati odmah, kroz deset godina ili nikada - ali to nije razlog da ga zaobidjes...
[ reject @ 28.05.2009. 10:18 ] @
Eto, i na forumu za modelovanje si dobio isti odgovor, jos samo da neki mod lokuje i ovu temu. :D
Citat:
Filip Strugar: Skolovanje je nesto sto moze da ti se isplati odmah, kroz deset godina ili nikada - ali to nije razlog da ga zaobidjes...

Ili nikada, nikada! :D