[ markos_993 @ 21.05.2009. 21:55 ] @
Planiram da upisem Chiron za koju godinu...pa me zanima da li se ispati davati toliki novac za kurs(sva 3 kursa), i da li se moze naci posao sa kojim cu za 1-2 god da vratim novac....(posao planiram da nadjem u inostranstvu, posto mi je tamo rodbina....ali cu poceti najverovatnije u srbiji) ?
Hvala unapred
POZDRAV
[ Okmijun @ 22.05.2009. 22:37 ] @
3D je indistrija koja polako sve manje i manje napreduje, 90-e su bile zlatne godine.
Mislim da sad imas daleko veci izbor zanimanja da lagodnije zivis i zaradis lepe parice.....naravno ako si sado/ mazo samo izvoli u 3dD vode...
[ reject @ 22.05.2009. 22:47 ] @
Citat:
markos_993: Planiram da upisem Chiron za koju godinu...

http://www.chiron.co.yu/eng/index.php
Pogledaj sajt, nazovi ih, pogledaj ove i druge forume. Bilo je mnogo prica o tome
da li upisati ili ne, a skoro svaka se zavrsavala flejmom tako da ovu temu preventivno
zakljucavam.
Citat:
(posao planiram da nadjem u inostranstvu, posto mi je tamo rodbina....ali cu poceti najverovatnije u srbiji) ?

Razmisli i o ovome: Idi u inostranstvo, tamo se skoluj i istovremeno radi.
Iz zemlje u inostranstvo neces otici bez radnog iskustva iz prostog razloga sto tamo(gde god to bilo)
postoji beskonacno ljudi koji nemaju radno iskustvo, a radili bi na bilo cemu u struci da bi ga stekli.
Posto nemas iskustva, a imas rodbinu u inostranstvu, napravi ga u inostranstvu.
Dva projekta u Zimbabweu vrede vise nego 10 godina rada u Srbiji.

Naravno, ako odes tamo sa sertifikatom u rukama, jos bolje.

Citat:
Okmijun: 3D je indistrija koja polako sve manje i manje napreduje, 90-e su bile zlatne godine.

Diskutabilno.
Citat:
Okmijun:Mislim da sad imas daleko veci izbor zanimanja da lagodnije zivis i zaradis lepe parice.....

Svakako.