[ Mystery-Man @ 09.07.2009. 09:58 ] @
Hteo sam da povucem 200 EUR sa moneybookers-a na moju visu virtoun karticu ali pise da mi je limit samo 55 EUR (povukao sam onda 40). Ovo je drugi put da povlacim pare. Prvi put, radi probe,povukao sam nekih 30-ak evra i pare su legle posle 5,6 dana. Da li je ovo uobicajeno mali limit za povlacenje para na Visu, da li ce mi vremenom povecati...sta da radim ? Kako da dodjem do mojih para ? :)

p.s. nakon povlacenja 40 EUR pise da mi je preostali limit 15 EUR :( Mislio sam da je 55 EUR dnevni limit ali ako je to stvarno ukupna suma koju mogu da povucem ne znam sta da radim
p.p.s. inace outgoing transaction limit mi je 7000 EUR za period od 90 dana(uradio sam verifikaciju) jedino sto imam mali (preostali) depozit limit na visu kariticu
[ drunkyduck @ 20.08.2009. 12:31 ] @
Zasto brate ne otvoris devizni racun u banci i uneses potrebne podatke na svoj MoneyBookers account?


Takodje, jesi li vefifikovao svoju kucnu adresu? Kada verifikujes adresu limit bi trebao da se poveca. U svakom slucaju, ako ne radis neke mutne radnje, verifikuj sve sto mozes da verifikujes na MoneyBookersu.
[ sasadjak @ 30.08.2009. 19:02 ] @
Otvori devizni neoroceni i HIT racun u intezi, trazi IBAN za devizni racun, kad povlacis na njega pare stuzu u zadnje vreme uglavnom sledeci radni dan posle 10h.

Jedino sto ce te prvi put verovatno zvati u intezu da kazes po kom osnovu primas novac.