[ janosh78 @ 11.07.2009. 19:59 ] @
ciao ljudi, ja imam 1 mali problem sa mojim Anycool t808, po slikama sa 2simbg sajta rekao bih da je tel. "pravi" kupio sam ga pre 2 dana polovnog a covek koji mi je prodao kaze da nema pojma o cemu pricam, elem radi se o sledecem... Slot SIM B je doslovno zakljucan, imam 2 kartice telenor i VIP, obe u slotu SIM A rade savrseno, ali kada bilo koju od njih stavim u slot SIM B, prilikom inicijalizacije na ekranu mi pise "Opening SIM B" a nekoliko sekundi potom "SIM B locked, cant be used, please unlocked firstly" (izvinjavam se na losem engleskom nije mi jaca strana, ali ko razume shvatice), kada karticama zamenim mesta ona koja se nalazi u slotu SIM A radi saveseno, znaci nije do kartice, pokusao sam da odradim i "Restore factory setings" ali isto se desava i nakon toga, pokusao sam da ponistim i sva "Call baring" podesavanja, kao i da iskljucim sva preusmerenja, flight mode iskljucen, SIM B je podesen na "auto", ne znam vise sta da pokusam a kupio sam ovaj tel. samo zbog dual sim opcije koju sada nemogu da koristim, APSURD, ako neko ima resenje za moj problem molim da mi odgovori ovde ili na [email protected], hvala unapred...
[ Borke92 @ 13.10.2009. 16:01 ] @
Koliko sam video daju garanciju godinu dana na te telefone(2simbg) a cena nije velika bolje da si od njih uzeo nego polovan :S