[ Korisna knjiga @ 21.07.2009. 20:42 ] @
Imam problem oko plaćanja na Facebook-u

posedujem Visu Virtuon karticu otp banke i kad pokušam da izvršim uplatu prijavljuje mi:
"Please enter a valid CSC code."
A svi podaci su tacni, cak i google adwords placam preko nje bez problema...
Da li mozda trebam imati vise novca na njoj trenutno imam 30e?

Koju karticu koristite za placanje na facebooku?





[Ovu poruku je menjao misk0 dana 22.07.2009. u 20:37 GMT+1]
[ ||NeX|| @ 26.07.2009. 09:15 ] @
Pa ukucaj pravilan CSC code pa će raditi.
[ Korisna knjiga @ 26.07.2009. 10:25 ] @
> Kucam tačan 3-cifren kod sa kartice, ali bez uspeha.
>
[ ||NeX|| @ 02.08.2009. 13:45 ] @
Onda mora nabaviti pravu vizu, a ne te light verzije tipa "electron" itd.
[ golub91 @ 22.11.2011. 16:11 ] @
e a ja imam drugi problem i molicu da mi neko pomogne jer vec treci dan se patim i trazim odgovor na temu
naime od prije neki dan umjesto standardnog home page-a na face-u mi se pojavljuje Facebook Ads page! kako se mogu rijesiti tog oglasavanja i vratiti svoj stari profil???
[ ugren89 @ 21.10.2013. 13:55 ] @
Drugovi pomagaj te,nema sta nisam guglo al kao da nema resenja.
Vidim da se razumes oko FB oglasavanja. Imam veliki problem.
Sad cu ti proslediti mail sto sam poslao fb timu al nisam dobio odgovor od njih:

I have problem with Reactive ads account.
I owe €20,26 EUR and I can not add funding source, always I got this message:

"It looks like you aren't authorized to perform that action. If you think this is a mistake, please try again."



When I want to open my "Ads manager" I got this message:
"Your ads account has recently been flagged because of unusual activity. For security reasons, any ads you're running will be paused until you can confirm your account information by contacting Facebook."

I tried to contact you in this way but without success.
I got this message:

"Our records indicate that your payments account was disabled due to suspected fraudulent activity. In the interest of protecting our users, we will not be able to reenable your payments account. This decision is final."

What's happening? Why can't I reactive my ads acount?

I have new Visa card and paypal acount, but I dont know how to use it?

Inace,imam visa internet karticu koja je povezana za paypal, kazem,nema sta nisam probavao i ne mogu da se reklamiram! :S
[ Korisna knjiga @ 21.10.2013. 14:23 ] @
Lepo ti kažu "U cilju zaštite svojih korisnika tvoj nalog za plaćanje je trajno blokiran bez mogućnosti reaktiviranja"

Izgleda si nešto oglašavao što je strogo zabranjeno, ili se nekako drugačije ogrešio o njihove uslove/pravila koja imaju.

Sada si u njihovoj bazi kao crna ovca i neće ti dati mogućnost oglašavanja.

Jedino rešenje je:
- otvaranje novog naloga (brisanje kolačića prethodno, ili pravi nalog sa drugog računara)
- koriišćenje drugog paypal naloga ili visa kartice, nikako ove što si probao jer će te prepoznati.