[ reikonija @ 29.07.2009. 16:34 ] @
upitanju je nagradna igra na koju se necu sada ni takmicit, ali ako neko zna dobro bi mi doslo da mi ovo objasni jer cu cekat priliku nove nagradne igre gde cu to da iskoristim svaki puta se treba registrovat na drugi mail ,da bi glaso za sebe to treba jako puno vremena imo sam stelu na kakojedemsmoki.com dok je radilo kako da se registrujem na isti mail pa posle izmenim podatke ali sada na polinsack.com nemozes na isti mail sta vise loguje se kao face book preko maila


imam u planu da naporavim svaki puta novi mail ,na hotmail mi je ograniceno mislim 3 na jednu ip adresu pa moram i restartovat ruter zanima me, znam da je moguce ali ne znam kako dali neko zna kako da neki sugavi mail server lupam sad napravim neku adresu na nekom serveru i taj mail koristim za registraciju za sebe ,ali da poruke sa toga maila nekako preusmerim na moj mail koji inace koristim i tako sa svakog napravljenog.Tako bi dobio da mi potvrde registracija sve stizu na moj mail koji uobicajeno koristim.Jer bi za svaku registraciju na neki od tih mailova preusmerio na ovaj koji koristim nonstop tako bi ubrzo sebi proces nebi se moro ulogovat svaki puta na drugi mail nego se samo registrujes na 1000 razlicitih mailova koji su povezani i stigne mi 1000 razlicitih potvrda registracija u jedan inbox na jedan mail ,a cim potvrdim mogu glasat sam za sebe:) imal ko ideju za takvo nesto ???

znaci treba mi samo povezivanje laznog maila(znam da se moze poslat sa laznog nepostojeceg poruka preko telneta ali ne znam mozel se ovo) to bi bilo jos bolje nekog koji nemoram ni pravit sa nekim koji vec imam i koji je stvaran ili nekog pravog sa drugim

valjda ce neko shvatit sta ocu ako neko zna tako nesto slicno neka napise unapred hvala :)

ps
izvinjavam se ako ima vec nesto ovakvo trazio sam ali nisam naso :) i tek sad vidim da nisam stavio u kategoriju e - mail jbg pokuso sam obriasat poruku ali kaze samo admin i monderatori mogu obrisat pa sta sad mogu nek stoji gde stoji

[Ovu poruku je menjao reikonija dana 29.07.2009. u 18:52 GMT+1]
[ EArthquake @ 04.08.2009. 18:25 ] @
mail forwarding ?

gotovo svi besplatni mail nalozi imaju tu opciju , pogledaj po settings-ima na gmail ...