[ Nash_a @ 30.07.2009. 13:43 ] @
ADSL imam kod Telekoma od samog pocetka pre od prilike 2 godine i vise a IPTV od novembra prosle godine. Nakon koriscenja posle tolikog perioda telekom mi je predlozio da sve vratim jer ne mogu da ispostuju ugovor jer ima problema na parici a nisu zainterosovani za popravku. Redovni remont je predvidjen ali ne znaju kad. Na Novom Beogradu sam u Bezaniji i imam ISDN liniju. Od cetrale sam udaljen vazdusno od mog krova (kuca je u pitanju) do krova centrale u bloku 70 po Google Earth-u tacno 1.88km, posto ne znam kuda idu kablovi ako idu ulicama i to najduzim putem to je oko 2.65km.Utisak moj je da je slika kad radi odlicna ali zadnjih mesec dana ne radi nikako.
Modem izgubi konekciju i pokusava da se poveze ali ne uspeva nekad i po 24h da se nije konektovao. SNR Margin i sum su skroz smesni od -2 do 9db a sum 38-40db. Nekad i kad se poveze SNR Margin ide po 5 db gore dole pa kad padne skupi se za par sekundi mnogo gresaka onda rekonektovanje pa ko zna dali ce se povezati. Onda se poveze i internet radi normalno i IPTV. Do pre mesec dana radilo je a ponekad su se pojavljivale kockice na IPTV pa ga resetujem i on radi bez greske. Protekli mesec od kad je pocela univerzijada nema ni interenta ni IPTV tj ima ali mozda sat dva dnevno.
Sutra vracam svu opremu i prelazim nadam se na bolje tj kablovskog operatera sa DTV i internetom. Moj drugi utisak eto.
[ MRVICA_88 @ 30.05.2015. 22:47 ] @
Pozz...
Pre 3 dana uzeli smo jos jedan iptv uredjaj,tj za jos jedan tv.Povezala, radi i kad s?am ugaila i upalila tv p na oba iv-a pise
Error durong videosetSink. Zna li neko sta da radim? Hvala...