[ indicator1 @ 02.08.2009. 19:00 ] @
Elem danas sam dobio pomenuti telefon. Vec prekosutra putujem pa mi treba hitan odgovor koji softver za navigaciju radi, gde naci mape za zapadnu evropu, tj London, Pariz, Cirih, Zeneva, Bec, a nije lose ni za Beograd ako postoji. Znam da bi uz malo guglanja sve pronasao ali jednostavno nemam vremena. Vidim postoje Nokia maps ali ne znam jel to softver koji se placa ili ne.Garmin navigaciju sam koristio u kolima ali vidim da se zale da Garmin Mobile XT nesto ne radi na E71. Molim za pomoc, tutorial, link, bilo sta...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 02.08.2009. 23:07 ] @
O Garminu konkretno više informacija potraži na http://www.garmin.rs/ ili im se obrati sa pitanjima na telefon. Sigurno će t iz prve ruke znati reći da li XT radi na E71.
[ pri3rak @ 02.08.2009. 23:17 ] @
Citat:
indicator1: Elem danas sam dobio pomenuti telefon. Vec prekosutra putujem pa mi treba hitan odgovor koji softver za navigaciju radi, gde naci mape za zapadnu evropu, tj London, Pariz, Cirih, Zeneva, Bec, a nije lose ni za Beograd ako postoji. Znam da bi uz malo guglanja sve pronasao ali jednostavno nemam vremena. Vidim postoje Nokia maps ali ne znam jel to softver koji se placa ili ne.Garmin navigaciju sam koristio u kolima ali vidim da se zale da Garmin Mobile XT nesto ne radi na E71. Molim za pomoc, tutorial, link, bilo sta...


Garmin XT radi na Nokia E71, licno sam ga koristio nekoliko puta.Mozes ga nabaviti kod ovlastenog distributera link ti je vec postovan. :)
[ Matarese @ 10.08.2009. 15:04 ] @
>
Garmin XT na mom E71 radi besprekorno.
[ zivanovic @ 17.10.2009. 17:17 ] @
Moram da pitam nesto sto je verovatno prosto ko pasulj. Juce sam instalirao Garmina 5.00.30 i mapu SCG. Navigacija radi. Nije mi jasno da li je moguće da zumiram po mapi i da li se to radi sa tasterima 1za- i 3za+ kao sto pise u gornjim uglovima kada mi pokaze mapu cele Srbije?
[ vukasin0 @ 23.12.2009. 12:42 ] @
Cao,

Danas sam instalirao Garmin mobile XT na E71 ali prilikom startovanja ne moze da pronadje GPS - No GPS device found ....

Vidim ovde da nekim ljudima Garmin radi besprekorno pa me interesuje da li ste dodatno podesavalji GPS prijemnik(A-GPS koji je na E71) ili ......

Hvala,
Vukasin
[ Matarese @ 25.12.2009. 09:06 ] @
>
Treba da ga definises kao "remote GPS" :)
[ vukasin0 @ 26.12.2009. 13:24 ] @
Cao,

Resio sam problem - nekako sam uspeo da udjem u Garmin settings (kako ne pitaj ) i u njegovim podesavanjima treba da se definise da koristi interni GPS a ne externi ako sto je u default konfiguraciji.

Pozz!!!!

P.S.

Sada samo jos da nadjem OK mapu za Srbiju i vozi misko
[ djerdja @ 22.01.2010. 19:05 ] @
Gde si brate nasao to podesavanje za interni GPS, meni takodje ne radi?
[ vukasin0 @ 23.01.2010. 11:03 ] @
Ovako,

Prvo moras da izaberes internet konekciju za AGPS u telefonu nevezano za Garmin (u mom slucaju to je Telenor WAP).

http://www.e71fanatics.com/200...nable-assisted-gps-to-get.html


Posle toga ako uspes da udjes u Garmin odes na :
Tools > Settings >System >Remote GPS i onda izaberes "Use Attached / Built-in GPS"

Bitno je da izadjes iz Garmina pre nego li pocnes da ga koristis - kako bi on prihvatio nova podasavanja.


To je to.

Pozz
[ gaja.88 @ 02.08.2010. 13:42 ] @
Ako bi neko bio toliko dobar da mi pomogne da namestim Garmin navigaciju na E71, bio bih mu veoma zahvalan... Ne razumem se bas nesto u to a dosta me interesuje...


Hvala unapred
Vladimir