[ Djosla2 @ 03.08.2009. 15:16 ] @
Evo sto se desava...kada hocu da gledam filmove(video fajlove)cuje se zvuk ali slike nema...sve sam pokusavao,mislio sam da su kodeci(uglavnom je to resavalo probleme citajuci po forumu),reinstalirao sam ih ,probao s nekim drugim ne radi,pa sam reinstalirao cak i drajver od graficke...nista...Ima li ko ideju sto da radim?
Da napomenem da je to prije radilo odlicno,
i jos da dodam da neke fajlove recimo u 3gp formatu hoce da pusti...
e da graficka je Ati Mobility Radeon HD2400...ako to sto znaci:)
[ Stranger2 @ 04.08.2009. 00:20 ] @
problem sa overlay-om. To sam vec objasnjavao 5-6 puta.
treba u opcijama drajvera od graficke kartice da potrazis opcije za video. ispomeraj malo klizace contrast, saturation, brightenes levo-desno i onda ih vrati u default polozaj. slika treba odmah da se pojavi.

[ Djosla2 @ 04.08.2009. 01:31 ] @
Citat:
Stranger2: problem sa overlay-om. To sam vec objasnjavao 5-6 puta.
ispomeraj malo klizace contrast, saturation, brightenes levo-desno i onda ih vrati u default polozaj. slika treba odmah da se pojavi.


Uspio sam da popravim,nije bilo to probao sam,podesavao sam to sto kazes pa vracao na default i nista,nesto mi je brat cackao i pomerio u tim nekim podesavanjima uglavnom nije reagovalo na vracanje na default,kada sam reinstalirao drajver sva podesavanja su ostala ista tako da se nije mijenjalo nista...skinuo sam noviji 'ati catalyst control center' drajver i inst. i sve je proradilo...hvala u svakom slucaju