[ djalfirevic @ 13.08.2009. 11:05 ] @
Zdravo ljudi!

Radim na jednom sajtu, i imam 4 FLV fajla koji se sastoje od videa, govora i pozadinske muzike.

Hteo bih da editujem te FLV fajlove, tj. da eliminisem kompletno zvuk sa njih, i da zatim, dodam novu pozadinsku muziku koja je u MP3 formatu, i takodje, glas koji je istom formatu. Probao sam neke softvere, iz Google-ao sam ih, ali uvek naidjem na neki softver koji mi "ne dozvoljava" da dva MP3 fajla idu simultano, nego kao rezultat dobijem FLV, koji ide sa jednim MP3 fajlom, i onda na kraju video stane, a nastavi se drugi MP3 fajl :(

Nemam bas nikakvih iskustava po pitanju editovanja audia/videa, pa ako moze mala pomoc oko problema. Koji mi je "najbolji" softver za tako nesto?

Hvala unapred.
[ Cileinteractiv @ 19.08.2009. 14:18 ] @
Pozdrav. JA sad ne zanm da li se pojavio neki softver kojim možeš potpuno editovati FLV video ali u svakom slučaju rešenje koje postoji je da konvertuješ FLV video u DV avi a zatim u Adobe Premieru zameniš zvuk ili umiksaš više audio fajlova.
Za konverziju ti preporučujem Canopus ProCoder. Imaš dosta informacija na ES o svemu tome pa koristi pretragu kako bi brzo došao do odgovora na pitanja.