[ SEOs @ 25.08.2009. 01:27 ] @
Zdravo ja imam blog na bloggeru i pre nego sto se prebacim na moj host i domen zanima me da li google moze da me banuje ako imam text sa malo losijim rewritiranim eng jezikom (za sada nemam novca da platim nekome da mi uradi rewrite teksta pa moram sam to da radim preko raznih programa) evo primer:

Primer bloga sa losim eng jezikom (nije reklama)

Unapred zahvalan na pomoci
[ old @ 25.08.2009. 01:38 ] @
Nema šanse.

(Trebalo bi prvo sam sebe da banuje jer na srpski prevodi smešno).

Ono što može da se desi je da se neka reč pojavi pogrešno prevedena, pa se ispravno prevedena neće naći ni na stranici sajta ni među Google rezultatima.
I da pritom dovede publiku na tu drugu reč
[ SEOs @ 25.08.2009. 01:47 ] @
Ok hvala na odgovoru !!!

A ja idem na kvantitet (3-4 posta dnevno) pa kljucnih reci nece usfaliti
[ Darko Nedeljković @ 25.08.2009. 07:13 ] @
Sta ti pada na pamet, pa los engleski je sluzbeni jezik interneta :)
[ agvozden @ 25.08.2009. 09:09 ] @
Uostalom, sta opste znaci rec GOOGLE??

[ Mister_rap @ 25.08.2009. 12:30 ] @
Citat:

Sta ti pada na pamet, pa los engleski je sluzbeni jezik interneta :)


Tacno :D

Sa druge strane moze da te penalizuje zbog duplicate contenta jer ako ti je niche velik vrlo je moguce da i drugi koriste iste alate za rewriting, kao i iste izvore.
[ SEOs @ 25.08.2009. 16:10 ] @
A sta mislite da li ce da se ta strana losije rangira ako ima los text (primer bloga sa losim textom u prvom postu) ???

I da ne bih otvarao novu temu sta mislite koliko je najoptimalnije da postujem postova dnevno na blog (ja postujem 3(zelim da u sto krace vreme imam sto vise strana texta )) ???


Unapred zahvalan na pomoci
[ ||NeX|| @ 30.08.2009. 11:39 ] @
1. Primjer koji si dao nije loš engleski.
2. Bitno je da je tekst orginalan, a ne copy&paste ili generisan (to je loš engleski, pogotovo ako je generator prevoda)
3. Nema limita koliko ti dnevno možeš postova postaviti, bitno je da ti je blog SEO optimiran i da ti nudiš unikatan i kvalitetan sadržaj, koji se neće samo svidjeti googlebotu, nego i posjetiocima, a tema ti niche tema.
[ Sasha21 @ 05.11.2009. 00:07 ] @
neće te kazniti zbog bad englisha

jesi jea ? yea !

svako greši, osim Google Wave-a :)