[ SEOs @ 28.08.2009. 19:56 ] @
Neznam da li ovo pitanje spada u ovaj pod-forum ako ne spada premestite ga u odgovarajuci

Ovako mene zanima da li google adsense sme da se stavlja na sajt/blog koji ima duplicate content ??? Msm da li cu biti banovan sa adsensa ako to uradim ??? (ili da stavim noindex tag u robots.txt)

I zanima me ako jedan sajt ima 100% duplicate content osim sto se nece nigde rangirati, da li ce on biti banovan od strane google-a ???


Unapred zahvalan na pomoci

[Ovu poruku je menjao SEOs dana 28.08.2009. u 21:44 GMT+1]
[ ||NeX|| @ 30.08.2009. 11:45 ] @
AdSense te neće banovati. A Google će te tretirati kao dupli sadržaj i neće te prikazivati u indeksu, nego samo kada klikneš dole na "našli smo srodne stranice, ako hoćete da vidite, kliknite ovdje".
[ Sasha21 @ 05.11.2009. 00:05 ] @
naša blogosfera sva koristi RSS kanale za kopiranje sadržaja sa drugih sajtova.

pojedni indijanci misle da ako će napraviti takav sajt da će pretraživač pomisliti da im je sajt ažuran.

i tako bez imalo mozga postave i svoje linkove na tom sajtu i čekaju čuda a dobiju muda :)

moj savet - izbegavaj duplicate content jer ti ne treba,
ali takođe ne brini jer ti adsense neće biti banovan
[ JackW @ 10.12.2009. 17:00 ] @
Ja sam neko vreme imao duplicate content i nisam banovan. Razlog bio to sto sam u korenskom direktorijumu imao .htaccess fajl od nekog CMS-a koji je bio lose podesen. Citavu stvar ne bi ni primetio da nemam G webmaster tools.

Mislim da G ima razumevanja za takve stvari jer i njegovi sajtovi npr za Android developere imaju gomilu duplog contenta.