[ maxxxic @ 10.09.2009. 19:58 ] @
da se odmah razumemo zašto sam postavio izraz BRAND-NAME u nazivu teme (i isti "važi" samo zbog sledećih kriterijuma) :

k1: kao proizvođači ovde se (tj. u ovoj temi) nalaze firme sa "nekim" i "nekakvim" imenom - nazivom , i isti ne moraju da budu poznati na ovim prostorima ali bi trebalo da zadovolje i sledeće kriterijume ,

k2: da "poseduju" site sa ponudom svojih proizvoda tj. DualSIM telefona , sa opisima šta isti "mogu i imaju" , npr. koji OS poseduju itd.

k3: da pružaju bar nekakav Support , itd.

nadam se da sam jasan ?? bez Kineskih (i ostalih , ako postoje) NO NAME proizvoda i "proizvođača" molim !!

i da krenemo :

na moju veliku radost GSM Arena je pre nekih mesec-dva dana u svoj PHONE FINDER ubacila opciju Dual SIM !!
za sada postoji 30 aparata i to :
1. Samsung vodi sa 7 komada ,
2. Philips sa 4 komada ( mada se neki "još očekuju" ) ,
3. WND sa takođe 4 komada : WND Telecom Južnokoreanci rekao bi' ,
4. ETEN ( sada ACER ) : Glofiish Taiwan ,
5. LG i Motorola ,
6. i-mobile : i-mobile Taiwan .

a ovde je link sa News tagged "Dual SIM"

a ovo su proizvođači koji nisu "registrovani" na GSM Areni :

General Mobile USA ( meni omiljeni ) je izbacio prvi Dual SIM na Android platformi , GSM Arena link : GM DSTL1

Verzio Singapur/Hong Kong i link ka : gedzeti

my phone Filipini

AEXION Danska

HKC ( OS WM6 ) Hong Kong čini mi se

i tako dalje . . .





[Ovu poruku je menjao maxxxic dana 10.09.2009. u 21:20 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao maxxxic dana 10.09.2009. u 21:24 GMT+1]
[ tanasko @ 12.10.2009. 10:50 ] @
General mobile, ima ga kod nas kod par renomiranih prodavaca.
[ maxxxic @ 12.10.2009. 11:34 ] @
da da , samo što ja još nisam siguran u online kupovinu kod nas u Srbiji :-( : zbog reklamacija , garancija , "ovlašćenih" servisa itd ako me razumeš , još uvek to nije uređeno dovoljno

mene zanima da li neko ima neka "iskustva" sa GM aparatima kod nas ??
[ cokanovic2006 @ 08.02.2010. 16:44 ] @
Ja sam pre nei dan pazario General Mobile DST 13 Techno u Metrou. Bio je na nekoj akciji i kostao 65 eur. Sta znam, to je osnovni model cele te serije. Ima dual sim i sve pratece stvari. Mozete pogledati detaljan opis na njihovom sajtu. Dugo godina koristim Nokiju, i nekako je po meniju najpriblizniji nokijinim modelima, ali nije isti. Odlikuje ga cvrsta izrada, prilicno brz softver, odlican zvuk, dobra baterija i fin dizajn. Dakle, nista specijalno, ali funkcionalno i stabilno deluje. :)