[ shadow88 @ 11.09.2009. 14:04 ] @
narode jeste li culi za ove memorijske kartice, ja sam ih vidjao po net-u u verzijama 1 i 2 GB ali kod nas se po radnjama skoro i ne zna za njih a kamo li da je na pomolu da ce se pojaviti kod nas na trzistu, nisu ni u najavi..

vidjao sam po e-bay-u da se prodaju i po jos nekim sajtovima za smesnu cenu ali ne mogu doci do nje nikako, pa zna li neko gde, sta kako doci do njih po nekoj razumnoj ceni ?

ova kartica mi treba jer imam NOKIU 6220c koja ima u sebi sve sto mi je neophodno, jednostavno savrsen telefon osim sto nema WiFi - a sto bih jako zeleo da imam na mobilnom a ne daju mi se pare za nov telefon niti bih menjao isti, pa sam mislio da ubacim jednu ovakvu karticu u mob i resim problem, vec sam nabavio neophodne softvere za podrsku tih kartica da bi sve radilo kako valja...

i jos jedno pitanje, sta mislite o kineskim telefonima koji su se ne tako davno pojavili na trzistu a u sebi imaju sve sto se moze pozeleti na jednom mobilnom telefonu, a kostaju do cca 250 dolara ? dakle imaju touch screen do 3,7 inca , kamere VGA do 7 Mpix, WiFi, TV tjuner, bluetooth, USB, TV i Audio izlaz, gomilu podrski za ne znam ni ja sta itd.. a kostaju manje od bilo kog sa pribliznim performasama na nasem trzistu ? jel neko imao iskustva sa ovim ? kakvi su utisci ?

hvala na odgovorima, pozz
[ Nesapancevo @ 30.09.2009. 11:08 ] @
pozdrav
jesi li kupio ovakvu karticu? ja sam cuo za spectec sdw 821. to je SD kartica sa WIFIjem... zainteresovan sam da je kupim, moze se naruciti preko neta, ali ne znam koje je cimanje posle oko carine, jer cena prelazi 20e...
[ dragancesu @ 01.10.2009. 23:04 ] @
Ovo deluje vrlo zanimljivo. Moram priznati da bi to rado ubacio to u moju nokiu, wifi je dobra stvar. Ali da li je to moguce?
[ Nesapancevo @ 02.10.2009. 10:06 ] @
kazu ljudi koji su je koristili da radi super... makar za PDA i GPS... spectec trazi win mobile da bi radila...
[ Bockyman @ 03.11.2009. 19:42 ] @
Cuo sam da je ovih kartica bilo u ********* (ja nisam iz Bg,ali sam tako cuo). Ako neko zna,da li bi ove kartice radile na PalmOS-u (konkretno me zanima za Palm Tungsten E). Ako neko zna detalje,cenu... neka napise ovde.

Mod Edit: Nije dozvoljeno navoditi imena firmi koje se bave prodajom hardvera.


[Ovu poruku je menjao Binary Mind dana 03.11.2009. u 20:52 GMT+1]
[ shubri @ 27.01.2010. 01:06 ] @
Posto sam sveze registrovan clan ne mogu da saljem ni pm ni email tako da bih zamolio da mi na pm ili email posaljete koja je to firma koja je posedovala ili poseduje micro sd wifi kartice, puno bi mi znacilo.

Unapred Hvala
[ ivicaprvanovic @ 05.05.2010. 22:02 ] @
Zna li neko, koja firma ima ove kartice... potrebna mi je za treo 750 koji radi na winmob 6.1. ?

"Spectec Mini SD WiFi" se svuda vrti po netu, ali je pitanje da li je moguce kupiti u Srbiji?

Moze na pm ili na ivicaprvanovic{et}gmail. com