[ Ironhide @ 25.09.2009. 23:07 ] @
Pitanje je sledeće...

Krajem sledećeg meseca idem u Ameriku (turistički) tačnije u Kaliforniju (silikonska dolina) tamo ću biti mesec dana i odsešću najverovatnije u nekom Hostel-u

Ono što nas sve odavde iz Srbije oduševljava to je niske cene tehničke robe, tako da mogu za neki mobilni telefon da uštedim i do 300€ u odnosu kad bi ga kupio ovde u Srbiji. E sada pošto gotovo cela Amerika funkcioniše putem ebay i amazona, zanima me kako ja mogu sa trenutnim prebivalištem u tom Hostelu da kupim neki proizvod putem pomenutih sajtova?

Imam MasterCard imam i AmericanExpress...

kakve su mi šanse?!


P.S. I uopšte koliko je sigurno kupovati recimo polovni Nikon ili Canon (dslr) preko takvih sajtova, našta treba da obratim pažnju kada gledam oglas na amazonu recimo?
[ Ironhide @ 27.09.2009. 13:38 ] @
Zar sam ja jedini koga muci ovaj problem?
[ ventura @ 27.09.2009. 14:03 ] @
Pa najnormalnije poručuješ na adresu hostela... Meni se desilo da sam trebao poručiti nešto pre nego što dođem u hotel, da me čeka kad stignem, i sve najnormalnije stiglo na recepciju, ja se čekirao u hotel i oni mi doneli u sobu bez problema...
[ Ironhide @ 08.10.2009. 21:45 ] @
E ljudi sada mi treba pomoć...

Dok sam u USA u privremenom smeštaju (privatno ne hotel) kako mogu da otvorim PayPal nalog treba mi za ebay!?!?

HITNO
[ Ironhide @ 12.10.2009. 22:48 ] @
Bilo ko???
[ ventura @ 13.10.2009. 00:28 ] @
Za to će ti trebati i USA kartica.. Ako kupuješ nešto jednokratno, najbolje je da koristiš servis myus.com, oni kupe (i plate) stvar umesto tebe, stigne na njihovu adresu i proslede ti to uz razumnu nadoknadu... Ne treba uopšte lomiti glavu oko paypal-a, blokiranja računa i sl.

[ Ironhide @ 14.10.2009. 09:28 ] @
Hvala Ventura...