[ Sensa @ 27.09.2009. 16:37 ] @
Danima se mucim /citala na forumu ali "dzaba"/, da prebacim video materijal sa JVC-Mini DV pomocu Ulead VideoStudioMove Wizard-a. Odem na capture, podesim sve /valjda kako treba/ i kada na kraju snimanja-prebacivanja kliknem na next posalje me na stranicu gde moram da izaberem hocu li ono, prorodu,vacation, itd, ali hajde nije ni to neki veci problem, nego mi ceo materijal isecka na 25 video clipova, nikako da mi prebaci odjednom ceo materijal pa ja onda preko drugih programa da seckam delove i obradjujem. Molim upucene da mi izdetaljisu ako mogu malo vise kako se prebacuje materijala preko Ulead VideoStudioMove Wizard-a, ali u celosti. Pokusavala sam da potrazim pomoc preko, ono help u samom programu ali opet nista od toga. Unapred hvala puno. Ne mogu ni da ga u celosti prevacim ni preko Windows Move Maker-a. Please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!https://static.elitesecurity.o...ecurity.org/confusedsquare.gif
[ deks007 @ 28.09.2009. 22:05 ] @
Prvo nije mi jasno zbog cege ti je to problem sto ti je materijal iseckan na mestima gde je bilo REC - STOP . Ovo te pitam zbog toga sto ti je posle (bar meni ) u montazi lakse da secnes klip na pocetku ili kraju ako si kojim slucajem pomerala naglo kameru na pocetku ili na kraju snimanja . Ako ti je materijal u celosti desice ti se da ti neka nepravilnost promakne . Pozdrav !