[ ratkob @ 28.09.2009. 12:36 ] @
Vectorian Inc. je domaca firma koja postoji vec 4 godine, i za to vreme razvija low-cost alternativu Adobe Flash-u - Vectorian Giotto. Iz nekih pravnih, ali i prakticnih razloga, registrovani smo u Kanadi, ali je kompletan tim iz Srbije. Interfejs programa je slican Adobe-u, a mogucnosti ipak skromnije, ali sasvim dovoljne za pravljenje kreativnih animacija, bili to banneri, meniji, preloaderi, ali i flash sajtovi (podrzava actionscript).
Razvijanje nove verzije je pri kraju, pa su nam potrebni dizajneri template-a, koji bi se nudili korisniku pri ukljucivanju programa, a ima posla i za bug testere koji bi doprineli unapredjenju korisnickog okruzenja. Poslovi su honorarnog karaktera, zamolio bih sve zainteresovane da bace mail sa kratkim infom na [email protected].
[ denimen @ 29.10.2009. 22:15 ] @
Sve pohvale. Ovo je moj novi flash portable i stalni stanar USBa !!! IDE je prepoznatljiv, ne moram uvijek ici kuci raditi manje zahtijevne flashiche!!!!
[ NicholasMetropolis @ 02.12.2009. 09:50 ] @
Pohvale za odličan softver. U 3-4MB ste upakovali sve što je korisno iz onog Adobe-jevog bloatwarea.

Evo samo jednog predloga pošto je jedna od prvih stvari koje sam uočio to da ne mogu da vučem marker na timelineu. Mislim, mogu da ga vučem ali on skoči sa pozicije gde sam kliknuo na njega na poziciju gde sam ga pustio. Modifikujte ga tako da marker prolazi kroz ključeve na timelineu tako da mogu da vidim animaciju dok vučem marker.