[ loockstock @ 29.09.2009. 15:52 ] @
Ovako, imam sajt (o specijalnim teskim masinama) na engleskom jeziku. Nameravam da krenem sa prodajom banera firmama koje su specijalizovane u ovoj grani industrije.
Posle nekoliko dana iscitavanja postova nisam nasao konkretan odgovor na naizgled jednostavno pitanje: Kako doci do zivog novca?
- Paypal nemamo i ne postoji mogucnost da tako primim novac i podignem ga!
- Uplata na racun u banci resava posao, mada ne znam da li su instrukcije iste za sve zemlje (jer na sajtu imam firme iz amerike, kine, australije...) i postoje peripetije jer sam fizicko lice, a radim sa firmama. Ili se varam?
Znaci da li bi neko ko ima iskustva mogao da meni i svima nama konkretizuje nacin da dospemo nekako do novca iz inostranstva od prodaje banera, a da to po mogucstvu ne ukljucuje otvaranje firme i bude jednostavno za klijente?
Hvala.
[ navigare @ 30.09.2009. 18:12 ] @
imam drugara koji to moze da ti odradi, zivi u inostranstvu, a ako te interesuje, posalji mi pm pa cu ti proslediti broj
[ aceall @ 02.10.2009. 03:58 ] @
Jedna od mogucnosti je posrednik. Glasvni za oblast dizajna je buysellads.com, uzima 25% za usluge.
Nadji posrednika za svoju bransu.
[ 2stamlers @ 02.10.2009. 07:39 ] @
Uzmes adsense kao fizicko lice. Ne treba ti firma, a sve su sanse da ces od njega najvise zaraditi.

Pozz