[ DarkTemplar @ 22.12.2003. 21:30 ] @
Koja je josh dobra WLAN karta dobra osim D-linka? (koji ne radi na mojoj plochi)
[ SuOnline @ 25.12.2003. 11:24 ] @
Cisco Aironet 340 ili 350 .... ali su skupe k`o otrov :)
Mada, kako to da ne radi DLINK na tvojoj ploci ?? Vuci malo neverovatno i cudno !
Ja sam kuci muku mucio sa LAN karticom, i na kraju provalio da je neispravna ! Probao si sa bar dve razlicite DLINK kartice? Pokusaj i da premestis DLINK u neki drugi PCI slot ...
[ DarkTemplar @ 26.12.2003. 10:25 ] @
Probao sam u sva tri preostala slota, ali kad god stavim drajvere, i treba da nadje mrezhu masina mi zaglupi, i u XPu i u 98ci, kartica je dwl-520+, a plocha je MSI Neo2 -ls, a chitao sam da ta kartica pravi iste probleme sa novijim MSI plochama
[ DarkTemplar @ 26.12.2003. 10:27 ] @
A i kod druga mi radi ta kartica
[ Joker @ 26.12.2003. 12:36 ] @
Citat:
DarkTemplar:
Probao sam u sva tri preostala slota, ali kad god stavim drajvere, i treba da nadje mrezhu masina mi zaglupi, i u XPu i u 98ci, kartica je dwl-520+, a plocha je MSI Neo2 -ls, a chitao sam da ta kartica pravi iste probleme sa novijim MSI plochama

Pokusaj sa drajverima 1.3.0.0
Sa novijim drajverima se i meni zaglupi masina (ploca Asus A7V8X-X) kad hoce da nadje mrezu ali samo u slucaju kad nema signala, tj okretao sam antenu na drugi AP i nisam mogao da upalim racunar dok nisam deinstalirao nove drajvere i stavio 1.3.0.0
Ako nemas ovu verziju drajvera javi mi se pa cemo se dogovoriti, da pokusas sa njima.