[ michea @ 06.10.2009. 18:30 ] @
Da li neko moze da mi kaze koji je od ova dva fakulteta cenjeniji.. Zasto?
Ko ima bolje perspektive i po kojim licencama radi?
Ja sam zainteresovan za smer REVIZIJU ali ne mogu da se odlucim izmedju ova dva fakulteta.
Cuo sam da je Bk kupljen od nekih Grka "Alfa" pa me interesuje da li je sad Bk bolji od Singidunuma i po cemu?!!

hval vam za bilo koji komentar
[ Mister Big Time @ 10.10.2009. 02:39 ] @
Ako cemo gledati prema akreditacijama, Singidinum je dobio za sve svoje institucije, a BK (sadasnji Alfa uni) skoro ni za jednu. Iz licnih kontakata znam da su mnogi profesori napustili BK kao 'brod koji tone' zbog odbijene akreditacije i presli na konkurentske sto privatne, sto drzavne uni.
Ni sajt im vise ne radi - www.uni-bk.ac.rs (iako su uzeli i novi RS domen...). To ne uliva poverenje, naprotiv.

Znaci sudeci po tome, Singidunum je bolja i perspektivnija opcija.

P.S. Nije mi samo jasno gde nadje bas ta dva univerziteta, kada privatnih ima jos?! Po cemu su oni to specificni?

[ cozi @ 10.10.2009. 11:22 ] @
Singidunum, svakako, pogotovo sad kada ih Cume preuzme.
http://www.politika.rs/rubrike...kultet-za-350_000-evra.lt.html
[ factorS @ 25.10.2009. 21:26 ] @
Ako te interesuje Revizija, mislim da je Singidunum br 1 među svim fakultetima, to je ujedno i najteži smer u odnosu na finansije i bankarstvo, osiguranje i marketing menadžment.

Mada, nadam se da si svestan da je za obavljanje revizorskog posla potrebna licenca, a ona se trenutno ostvaruje samo na Ekonomskom fakultetu, u vidu nekih specijalističkih studija i potrebno je da se položi 12 ispita.

A ovo za čumeta se tiče informatike, i nije sigurno o čemu se tu radi. Da li je on kupio nešto što ne postoji, ili je ovaj drugi pokušao da zavrne nekoga... Zabava za šire narodne mase....