[ macikaa @ 27.10.2009. 21:05 ] @
Pokusavam da koristim POwer Director i naravno imam problema....
Trebam da isecem neke delove od VOB fajla i napravim od njih male klipove..ja to nekako i uradim ali on mi to snima u nekom svom PDS formatu. Jel mogu ja to da zapamtim u nekom drugom formatu tipa Avi, Mpeg.....tj kad odradim sta hocu kako da zapamtim taj deo mozda neko renderovanje ili slicno...mnogo ne znam, priznajem))
A jos bolje akom ima negde neko uputstvo po mogucstvu na sprskom...Pozdrav veliki i hvala
[ deks007 @ 28.10.2009. 21:29 ] @
Na TOP TEMAMA uvek imas odgovore na neke osnovne stvari http://www.elitesecurity.org/t...EG-DVD-videa-Mpeg-Video-Wizard . Pozdrav !
[ Stranger2 @ 30.10.2009. 01:02 ] @
Citat:
ali on mi to snima u nekom svom PDS formatu. Jel mogu ja to da zapamtim u nekom drugom formatu tipa Avi, Mpeg....

Snimanje videa u nekom konacnom formatu je obicno uvrsteno u grupu opcija Export.

evo iz helpa PowerDirector-a:
Citat:
PowerDirector lets you produce video files in a variety of formats, outputted in the quality to fit your specific requirements.

You can produce your video in one of the following formats:

AVI

MPEG1

MPEG2

Portable MPEG4

AVC MPEG4

Note: The type of files that can be created depend on the version of CyberLink PowerDirector that is installed on your computer. Please see the Readme for information on the file types your version supports

Dakle definitivno moze da snima u formate koje trazis.

Treba da nadjes "Production Wizzard" a zatim da kliknes "Produce a File" i onda ces moci birati izlazni format fajla.
Evo i slika iz helpa gde se vidi gde je ta opcija: