[ MP3MP3 @ 02.11.2009. 10:11 ] @
CD Željka Joksimovića uz mt:s karticu

02.11.2009
Novo! Promo paket sa mt:s prepaid karticom

Za ljubitelje muzike Željka Joksimovića, Telekom Srbija je pripremio promo paket koji sadrži mt:s prepaid karticu i novi CD ovog popularnog pevača.

Cena promo paketa je 200 dinara, a uz paket dobijate i inicijalni kredit od 200 dinara.

Posebna povoljnost ovog paketa ogleda se u tome da, uz mesečnu dopunu od minimum 200 dinara ili više, možete ostvariti bonus kredit od 200 dinara čak deset puta u periodu od 10 meseci od aktivacije prepaid kartice. Na taj način, dobijate ukupni bonus kredit u iznosu od 2.000 dinara.

Promotivne povoljnosti važe od datuma aktivacije prepaid kartice. Rok za aktivaciju kartice je 31. mart 2010. godine. Promocija traje dok traju zalihe.

* Bonus kredit možete ostvariti jednom u mesecu.
_____________________________________________________________________________________


Inače mts je poznat po tome da zaboravi da vam isključi bonus kod ovakvih akcija pa tako meni bonus umesto 11 traje 15 meseci i izgleda da će još, slično i za gprs prepaid akcije, koje traju mnogo duže... verovatno će i ova kartica.

Što se tiče CD-a Željka, ovaj je daleko ozbiljniji i urađen je u retro fazonu 80-ih godina i po prvi put su album radili raznovrni kompozitori a ne samo on. Album nisam čuo ali je bilo puno intervjua ovih dana pa znam.

Priznajem da me kod mtsa nervira što ovako bacaju kartice, te kartice na kraju budu bačene. Mada ako bonus traje duže možda po neko i zadrži.
[ fanfon @ 02.11.2009. 10:21 ] @
Ko je blesav da menja broj zbog bonusa od 2000 dinara...Narocito ako ima par stotina brojeva u imeniku i koristi postojeci broj godinama...
[ trader6 @ 02.11.2009. 10:56 ] @
pa malo vise su se okrenuli pripejdu sa akcijama, valjda se boje prelaska na druge operatere - 200 dinara za 1000 mimuna razgovora i sl
[ DR83 @ 02.11.2009. 12:15 ] @
Citat:
fanfon: Ko je blesav da menja broj zbog bonusa od 2000 dinara...Narocito ako ima par stotina brojeva u imeniku i koristi postojeci broj godinama...


Upravo tako.

Jos moras da im das tih 2000 din da bi oni tebe dali bonus od 2000 din?

Ne mogu vise da arcim telefon menjajuci milon razlicitih prepaid kartica koje cu koristiti samo dok imam neki bonus ...

Mada meni je najboja bila ona Mobtelova akcija kad su vec bili na izdisaju - prepaid kartica kosta 300 din uz 300 din kredita i 300 sms poruka ako me secanje ne vara ...
[ fanfon @ 02.11.2009. 17:32 ] @
Da bi prevukli korisnike konkurencije morali bi dati ebeno dobru ponudu, nesto kao VIP sto ima, ali da ne ogranice na svoju mrezu. Sta ce mi VIP broj koji kosta 200 din, ima 1000 besplanih minuta(ili sta vec) ali koje mogu samo da trosim na druge VIP brojeve? Pa 99% mojih kontatkat u mobilnom je 063/4...
[ bakara @ 02.11.2009. 19:42 ] @
Citat:
fanfon: Ko je blesav da menja broj zbog bonusa od 2000 dinara..

Recimo moja kcerka...njoj broj nije bitan bitno je da ima kredita

Citat:
trader6: pa malo vise su se okrenuli pripejdu sa akcijama, valjda se boje prelaska na druge operatere ...

Naravno da su akcije uvek na prepaidu, ako malo razmislite korisnici na postpaidu su i onako vezani ugovorom!

Citat:
fanfon: Da bi prevukli korisnike konkurencije morali bi dati ebeno dobru ponudu, nesto kao VIP sto ima, ali da ne ogranice na svoju mrezu.

haha...samo se ti nadaj...poenta promocije je da se dobije (ili zadrzi) korisnik u mrezi i da operater profitira.
[ zzviktor @ 02.11.2009. 19:54 ] @
dobra promocija ali ajmo da nesto damo starim korisnicima... bilo bi sasvim
uredu... Sto toliko forsiraju prodaju novih brojeva? Nisu oni u poziciji
vipa.
[ fanfon @ 02.11.2009. 23:45 ] @
Logika im je da stare korisnike nece izgubiti, pa zato pokusavaju da uhvate preletace...
[ zzviktor @ 03.11.2009. 01:07 ] @
ma tu logiku tek volem!!! MT:S je operater pregolem. Ma ni to sto ih tolko
volem! Ne volem.:D

Salim se:
Nema tu zdrave logike, nego je to nacin da se napravi posao sa kvazi
uspesnim imenima od koga ce:
1. Oni prodati cd.
2. MT:S prodati jos kartica na i ovako opterecenu mrezu.s
[ viktorparacin @ 03.11.2009. 17:52 ] @
koja li je numeracija tih novih brojeva?
[ MP3MP3 @ 03.11.2009. 19:39 ] @
065 6******
koliko ja znam, u glavnom 065 jeste 100%.
[ djordje1979 @ 04.11.2009. 14:34 ] @
Mora li da se uplacuje svaki mesec tih 200 din da bi se dobijao bonus od 200? Ili moze da se uplacuje npr. svaki drugi mesec i da se dobija bonus.
[ MP3MP3 @ 04.11.2009. 15:27 ] @
Ne mora uzastopno.
Možeš kad hoćeš i kako hoćeš a pravila su :
1. uz dopunu od >= 200 din dobijaš bonus
2. pravo na bonus imaš JEDNOM u toku meseca, sledeći bonus je u toku sledećeg meseca (recimo možeš 30.11. da dobiješ bonus a odmah zatim 1.12. jer je počeo novi mesec)
3. Imaš 10 meseci u kojima "možeš" da dobiješ bonus
4. nisi obavezan da uplaćuješ kredit više meseci a pri tom možeš da dobiješ bonus kad uplatiš
5. bonus ne stiže odmah već nakon par dana a o tome te obaveste SMS-om


i da mts obično ovakve akcije greškom ili nespretnošću produži, tako imam bonus 15 meseci umesto 11, koliko je tada trebalo da bude.
[ fanfon @ 05.11.2009. 09:34 ] @
Ti si pretpostavljam jedan od onih koji ima 20 brojeva u imeniku cim tako lako menjas brojeve na svakoj promociji ovog tipa? Ili mozda svaki put saljes 300 sms poruka svakome da si promenio broj?
[ MP3MP3 @ 05.11.2009. 13:11 ] @
Citat:
fanfon: Ti si pretpostavljam jedan od onih koji ima 20 brojeva u imeniku cim tako lako menjas brojeve na svakoj promociji ovog tipa? Ili mozda svaki put saljes 300 sms poruka svakome da si promenio broj?


Loše pretpostavljaš, imam jednu mts prepaid karticu i samo nju koristim. Pre toga sam koristio Telenor 4 godina. Ne praktikujem menjanja kartica , ne planiram dalja menjanja osim ako budem morao.
U kontaktima imam 212 osoba.

Informacije su mi poznate jer su iste kao i kada sam kupio svoju mts karticu u julu 2008 uz telefon...
Pratim domaće operatere i njihove usluge.
[ djordje1979 @ 06.11.2009. 01:07 ] @
Hvala
[ Joker @ 06.11.2009. 11:12 ] @
Mnogo vremena treba da prođe da bi povratili izgubljeno poverenje korisnika. Čestim menjanjem "pravila" igre, ukidanjem raznih "promocija" koje to nisu ni bile, pokušajima otimanja plaćenin SMS poruka itd. korisnici nisu sigurni da će dobiti ono što se u reklami nudi.
[ Laki024 @ 23.11.2009. 14:15 ] @
Da li neko koristi ovu karticu, i da li je dopunio 200 din, i dobio jos bonus od 200 din znaci ukupno 400din.
E sad, da li taj bonus kredit vazi za sve mreze i sve usluge, tj spada u redovan kredit, ili je nesto slicno kao i sa preskoci 500 , i da vazi samo za pozive i poruke ui okviru mt:S mreze?
Ovo mi je veoma bitno da znam da li da koristim tu karticu, ili da je jednostavno poklonim sa cdom zajedno
[ brankos @ 14.12.2009. 17:27 ] @
"Laki024"-ju niko nije odgovorio a pošto to i mene zanima, a verujem i još po nekoga, jel ako je bonus FULL zamena za keš, to je trenutno najisplativiji ulog u ekstra karticu (za nas sa po 2 i više brojeva). Thx
[ Bockyman @ 15.12.2009. 19:07 ] @
Evo ja cu da odgovorim: bonus se spaja sa redovnim kreditom i ne razlikuje se od obicnog kredita. Ja sam do sada uplatio za novembar i decembar i sada imam ukupno 987din (200din pocetni kredit-13din za aktiviranje kartice prvim pozivom+400din uplata i bonus za novembar+400din uplata i bonus za decembar).
Kada se posle 10 meseci skupi oko 4.200din kredita,sledi prelazak na postpejd,i taj kredit je avans,ako ga ne iskoristim za placanje nekih VAS usluga...
[ Laki024 @ 15.12.2009. 20:53 ] @
Odlicno
[ brankos @ 15.12.2009. 23:49 ] @
@ Bockyman-e,
hvala na iscrpnom odgovoru. Objasni nam samo molim te znacenje pojma "sledi" koji si naveo. Jel to MTS posle 10 meseci tera korisnike da predju sa svojim pot-om na postpaid :-( ili je to tvoja licna namera.
Iskreno ne bih na postpaid ako ne mora.
Hvala.
[ Laki024 @ 16.12.2009. 19:11 ] @
@brankos

Nemoras da predjes na postpeid ako eces naravno.

Da li neko zna posle kog vremena se dobija bonus od 200din.

Ja sam malopre uplatio, pa me injteresuje kad bonus kredit mogu da ocekujem, i da li se dobija neko obavestenje sms-om kad stigne bonus kredit.
[ kime1 @ 17.12.2009. 12:07 ] @
kasne nekad i po nedelju dana, znači odnosi se na kalendarske mesece, a ne na datume uplate...
[ Bockyman @ 17.12.2009. 21:38 ] @
Ma,naravno da ne mora da se predje na postpejd,vec mi to dodje najbolja opcija (ili placanje interneta ili drugih usluga preko VAS poruka),jer je pripejd za iole normalnu komunikaciju preskup,a kada imas duplirani kredit i kasnije predjes na postpejd sve dodje duplo jeftinije pa u MIX-u 250 tako imas 60min + 60 SMS-a za 160 (realnih) dinara,a od toga jeftinije ne moze,bar za sada...
[ brankos @ 17.12.2009. 23:15 ] @
To sam i pretpostavio da si imao nameru da uradiš. Ali ako skupljaš POT godinu dana, da bi posle nešto kraće od godinu dana uživao u blagodetima 50% popusta, što takođe brzo prođe, opet se vraćaš na cenu razgovora od 5 minuta (mada ko još toliko priča a da nije žensko) 43,52 (jer je 8,7 din./min. Sve ovo što sam naveo važi nakon što ispucaš svojih 60 minuta koji ulaze u pretplatu.

Meni je 60 min nekad malo a nekad suviše. Zato bih bio idealan korisnik TELENOR-ovog paketa PRENESI 60, ali iako živim u strogom centru MTS signal mi je FULL u celom stanu, a TELENOR-ov 2-3 crtice!

Prepaid jeste ubistvo za kratke razgovore, ali KUL tarifa i nije tako loša za duže a 70% imenika mi je MTS a i oglasi kad se zovu, nikad ne znaš koliko će razgovor da traje.
Al sam otišao u OFF... Bolje da skratim.
[ Bockyman @ 18.12.2009. 23:58 ] @
Pa ovako,u pravu si,treba biti strpljiv,ali nekada i vredi...
Ja sam vec imao slicnu situaciju,jer sam kod MTS-a kupio Samsung C160 i uz njega je isla i pripejd kartica sa 200din kredita i bonusima od 250din na uplacenih 200din/mesecno. Posto su se tada poklopile i akcije sa uplatom od 500din i dupliranjem kredita,ja sam imao par puta situacije da za uplacenih 500din dobijem jos 500+onaj bonus od 250din (znaci na uplacenih 500din dobijen kredit od 1.250din). Na kraju,nesto sam i potrosio od tog kredita ali ostalo je na toj pripejd kartici oko 7.100din kredita. Tada sam hteo da predjem na post-pejd (da nije uveden novi porez,taj kredit bi mi predstavljao punih 24 pretplata za MIX 250,a ovako su "samo" 22),i bio u potrazi za nekim povoljnim telefonom. I naleteo sam na Samsung C5212 dual sim,po neverovatnoj ceni od 1.999din uz MIX 250 uz ugovor na dve godine (sada je isti taj telefon,kod istog MTS-a 11.999din,da li je tada bila neka greska ili ne-ne znam).
I pogledaj racunicu,taj kredit od oko 7.100din je mene kostao oko 3.100 realnih dinara,i ja za te pare dobijam 22 meseca po 60min i 60 SMS-a plus telefon po bagatelnoj ceni. I ja sam,naravno,veoma zadovoljan,mada zbog raznih Telenor promocija od tih 60min ne potrosim ni 30-40min,ali ne zalim se (naravno,bilo bi bas extra da se nepotroseni minuti ne gube,vec prenose...).
Zato mi nije tesko da budem uporan i iskoristim trenutno najbolju (bar za mene) pripejd akciju sa dupliranjem kredita,a da li cu opet na postpejd uz neki telefon,ili placanje interneta (koji ispadne duplo jeftiniji),videcu od trenutne ponude avgusta 2010.,kada se zavrsi dupliranje kredita na ovoj kartici. (I ja sam otisao u off,ali mislim da moderator nece da zameri )
[ owim @ 19.12.2009. 01:14 ] @
Skroz je cool to sto si uradio. Ja sam svojevremeno izveo slucnu
akciju, sa istom promocijom i sa dupliranjem kredita, imao sam preko
10.000 din na pripejd broju (sto sam dobio za manje od 50% vrednosti),
presao sam na postpejd (kredit --> avans), poklonio kevi broj, i znam
da je 1,5 god dobijala mesecne uplatnice (racune) na 0,00 din :-).
[ brankos @ 19.12.2009. 01:38 ] @
@ Bockyman-e,

izgrickao sam nokte od ljubomore, ili ko zna već čega dok sam čitao tvoj post, po kojoj ceni si dobio moj omiljeni i nikada kupljeni Samsung. Zašto ja uvek sve saznam posle godinu dana

Mislim, dopunjavaću ovu "Željkovu" karticu sa po 200 dinara, pa da vidimo šta će da se desi. Bilo bi lepo kad bih od tih para i od para na primarnoj 064 kartici - 1900 dinara koji su "nabildovani" još od decembra prošle godine mogao da plaćam račun na mojoj 066 postpaid 400 kartici, jel je to trenutno najbolja postpaid ponuda mts-a, ali ne verujem da je njihov billing sistem toliko pametan da može parama sa jedne odnosno dve 064 kartice da se plaća postpaid račun na 066, ali pitaću. Iskreno se plašim da li će ženskice u korisničkom servisu i razumeti šta ja hoću .
[ owim @ 19.12.2009. 02:16 ] @
"ne verujem da je njihov billing sistem toliko pametan da može parama
sa jedne odnosno dve 064 kartice da se plaća postpaid račun na 066"

Odmah da ti kazem -- ne moze. I u pravi si, ne bi te razumeli. :)
[ Bockyman @ 19.12.2009. 08:21 ] @
Kao sto rece owim-nece moci to sto zelis,a da budemo realni-mnogo bi bilo. Telenor omogucava prenos pripejd kredita sa jednog broja na drugi,ali to su realne pare,a kod MTS-a su tek sada poceli da daju extra kredit odvojen od glavnog i za trosenje samo u MTS mrezi (mislim na sadasnju akciju sa dopunama kredita od 500+ dinara).
A sto se tice C5212,ja sam odmah cim sam ga uzeo krajem avgusta 2009.,napisao negde na ovom forumu po kojoj ceni sam ga uzeo (moju sestru je kostao 1.799din uz MIX 500,a i to je nelogicnost da je razlika samo 200din uz duplo skuplji paket).
Sto se tice ovih kartica uz Zeljkov album,kupio sam je samo zbog CD-a,prvo nisam hteo da uplacujem kredit,ali rekoh neka ga,nece da se baci,ako nista drugo ispucacu ga na neku od brojnih licitacija za stan ili neki auto,pa ako mi se posreci,tek tada ces da grickas nokte,ha-ha-ha,
[ aleksa74 @ 22.12.2009. 15:16 ] @
Moze li se kredit skupljen dupliranjem koristiti i za nesto drugo osim kao avans za post paid (prvenstveno mislim na adsl)
[ 123i @ 22.12.2009. 20:51 ] @
ma možeš i u tvom drakstoru da pazariš 'leba i zejtin s' tim
btw cd je super i završio je kao poklon a broj sam verovali ili ne uzo' da bi mi služio za plaćanje starih dial-up naloga kod eunet-a
[ Bockyman @ 23.12.2009. 14:14 ] @
Može da se plaća i ADSL,naravno ako tvoj internet provajder podržava uslugu plaćanja putem SMS-a,i naravno treba imati dovoljno kredita na pripejd kartici....
[ aleksa74 @ 23.12.2009. 16:27 ] @
Konkretno, ADSL je Telekomov, a ne mogu da nadjem na sajtu moze li se placati sms-om. Mozda nije za ovu temu, sta se sve moze platiti preko sms-a?
[ Bockyman @ 23.12.2009. 20:34 ] @
Za Telekomov adsl ne znam,ali može Neobee.net adsl i adsl ITS.net... A može da se plaća parking i .... osim glasanja i licitacija na raznim televizijama,ne znam,neka pomogne neko ko zna...
[ 574nk3 @ 25.12.2009. 11:57 ] @
Ja sam kupio ovaj paket ...
I mogao sam da ocekujem neshto ovako od raspalog telekoma ... Dakle poruke stignu onome kome saljem na 064(u 30% slucajeva sms ne stize) ...
Ali kartica ne prima nijedan sms sa 064 mreze...
[ 123i @ 25.12.2009. 18:02 ] @
čekaj malo ?!?!?!?! sms ne stiže u 30% slučajeva tamo gde je upućen ?!?!?! jesi li ti apsolutno siguran da je to tako ?
[ Slobodan Milivojevic @ 25.12.2009. 18:31 ] @
Citao sam da ljudi imaju problema sa prijemom SMS-a na ovim karticama. Nije usamljen slucaj.
[ 574nk3 @ 27.12.2009. 17:56 ] @
:) Nazalost siguran sam. Evo josh uvek mi NIJEDNA poruka nije stigla na ovaj broj ... Salje manje vise uspesno ... ali zanimljivo je da status report ne stize.
To je 065 mreza ... mozda ima neke veze sa tim. Uglavnom ne znam kakva je situacija na postpaidu ... Cini mi se kao da Telekom zeli takvim nekim pritiscima da natera prepaid korisnike da se prebace na postpaid... Ocajna usluga sms-a na prepaidu, e-dopune je jako tesko naci ... uglavnom ne rade.
Nazalost ni drugi operateri nisu mnogo bolji ... to nam je sto nam je :D
[ owim @ 27.12.2009. 20:42 ] @
Imam 066 Kontrolu troškova, i za neke brojeve mi nikad ili retko stiže
izveštaj (na 064/065 mreži), dok za ostale normalno radi, kao i za
brojeve van mreže (mada i tu postoje uvek isti brojevi kod kojih ne
dobijem izveštaj ili ga dobijem daleko kasnije). Ipak, sve poruke
stižu u oba smera bez kašnjenja.

Isto se NE dešava kad šaljem SMS na iste brojeve sa postpaid broja ili
sa 064 prepaid.
[ brankos @ 12.10.2010. 22:02 ] @
Ljudi, a jel neko dopunjavao ovu karticu sa bar 200 dinara od 1. oktobra? Kako sam ja gledao, ovih 10 meseci tokom kojih se dobijao bonus od 200 dinara od kada je moja aktivirana trebalo bi da su istekli tokom septembra, rado bih dopunio još sa 200 pa da dobijem bonus, ali šteta puniti ako nema bonusa.