[ gajagus @ 03.11.2009. 23:04 ] @
POZDRAV CENJENIM ELITOVCIMA ...

da predjem da stvar...imam veliki problem sto se tice instalacije windows live messengera...
prilikom instalacije windowsa sam ubacio Mozilla Firefox....i po instalaciji uvek ubacim macromedia flash plejer i shockwawe.....a posto je to dovoljno za Firefox za pokretanje svega sto je potrebno za browsovanje ..

MSN INSTALIRAM pokrece se download ...skidam samo WINDOWS LIVE MESSENGER bez ovih stikliranih dodataka .. po downloadu se instalira ... pokrenem sve radi super......cak sam skinuo i dodatak poklon tri emoticona ...i ne znam gde se nalazi ...Posle toga redovno skidam HIYO instalaciju podrsku smajlija za live mess. skinem instaliram i nema ga iznad prostora za piskaranje .....hocu reci nema emoticonsa....a pre sam imao .... pokusavam da pokrenem animacije trazi mi najnoviju verziju ADOBE FLASH PLEJERA .znaci skinuo sam za brouzer firefox fercera a MSN trazi nesto a ne znam sta.... ODEM na ADOBE SAJT skinem instalaciju odstiklujuci opciju antivirusa kao dodatak da skinem samo flesh PO DOWNLOADU mi trazi da ugasim browser da ucinak ima dejstvo ...gasim mozilu msn i palim FIREFOX nista ne javlja znaci ok sve proslo sa instalacijom msn pokrecem sve radi HIYO PODRSKE emoticonsa i dalje nema klikam na 3d emoticonse od msn a i opet trazi update flash plejera ..LJUDI POLUDECU VISE ... sta je problem zamolio bih vas ....da mi pomognete ...zarad pokusao sam vise puta reinstalirati sistem ..nigde ne mogu da nadjem resenje .......izvinjavam se zbog malih i velikih slova.....ne vicem samo isticem problem .....pozdrav.