[ Mix86 @ 04.11.2009. 20:12 ] @
ovako,kupio sam kameru panasonic ag dvx 102,imam jedan problem a to je da ne mogu nikako da namestim automacki zvuk tj.
moram stalno da pomeram one dve strelice za zvuk jer ne znam kako da postavim na automatiku,
molim na pomoci,Hvala unapred!!!!!
[ VIZIAPRO-NP @ 05.11.2009. 00:15 ] @
To je problem kod tih kamera činimise da ona nema da podesiš na automatiku jer kod njih je očajno loš mikrofon koji nema u sebi automatsku regulaciju zvuka. Ja sam bio primoran da uzimam externi mikrofon a pošto je original panasonik 400eura ja sam kupio od soni 170-tice 200eura i super je radio.
[ Mix86 @ 06.11.2009. 18:08 ] @
vidi znam za sigurno da moze,ali postoji caka,moj drugar ju je imao i nije bilo potrebno da se radi sa strelicama,
molim za pomoc stvarno mi je potrebno da namestim na automatiku jr mi manuel stvara veliki problem kad sam u ozvucenoj prostoriji jako mi varira zvuk,
molim za pomoc ako neko zna,hvala unapred!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ Mix86 @ 17.11.2009. 20:08 ] @
ljudi pa jel niko ne moze da mi pomogne,jako kuburim sa zvukom MOLIM ZA POMOC!!!!!!!!!!

PLIZ<PLIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ VIZIAPRO-NP @ 17.11.2009. 21:18 ] @
Ono što ti tržiš ova kamera ne podržava.U recording setup MIC ALC postavi na on ublažiće probijanje zvuka ali i dalje jačinu zvuka moraš podešavati na dugmićima sa strane, pošto ima očajno loš ugrađen mikrofon.
Pozdrav...
[ Mix86 @ 25.11.2009. 22:33 ] @
narode napokon sam provalio kako da mi zvik bude automatika,mozda je budzenja ali ipak radi,ako neko me treba nek se javi.....
rado cu objasniti