[ Miik69 @ 06.11.2009. 00:44 ] @
Imao sam verziju WLM 8.5 i do veceras je radio super, medjutim posto sam bio odsutan od kompa i kad sam se vratio ponudio mi je da instaliram novu verziju sa opcijom DA i NE.
Kliknuo sam na opciju ne I on me ponovo vraca na istu mogucnost Da i Ne.
Skinuo sam novu vrziju i instalirao je medjutim sada ne mogu da koristim Window live messenger jednostavno kada kliknem na sign in on neko vrijeme kao pokusava da uspostavi vezu i onda se samo vrati na user name i pass.
Datum i sve ostalo na kompu je u redu, ako neko zna sta da uradim volio bi da mi pomogne.
Pokusao sam da reinstaliram i ponovo instaliram 8.5 ali mi opet nudi famoznu opciju Da i Ne i ne dozvoljava mi da se logujem u Windows live messenger.
Pozdrav za sve
[ Krle @ 06.11.2009. 11:31 ] @
Odavno sam prestao da koristim WLM baš iz tih razloga...
Probaj Digsby . Sasvim sam zadovoljan, jer podržava dosta protokola.
Pozdrav!
[ Miik69 @ 06.11.2009. 22:17 ] @
Ma preko toga mi ne radi Webcam.
Ova sra... mi izbacuje.
Reinstalirao sam sve i opet isto.


[ Djetvan @ 07.11.2009. 10:59 ] @
@ Miik69

  Moj je utisak da sumnjaju u originalnost tvoje kopije Windows-a.

  Što ne pređeš na Skype ili Yahoo messenger pa da prekratiš maltretiranje?

  Oba programa rade odlično i sa web kamerama!

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Vasic dana 24.11.2009. u 02:24 GMT+1]
[ mmmilan @ 07.11.2009. 18:33 ] @
Lako ce on preci na skajp, ali kako da ubedi sve kontakte koje ima preko msn da predju na skajp, zato sto njemu ne radi messenger.
Pidgin, miranda, trillian, meebo.com(preko browsera) su ti sve aplikacije koje mogu da teraju msn.
Ne znam koja moze, tj moze li bilo koja da koristi kameru, al mozes da probas.

Pozdrav
[ drvlada75 @ 07.11.2009. 21:16 ] @
Instaliraj Windows Installer Cleanup Utility:

http://download.microsoft.com/...-80e8-983a48d5e1bd/msicuu2.exe

Preko njega deinstaliraj sve MSN programe koje imas a zatim pokusaj svezom instalacijom devetke.
[ Miik69 @ 19.11.2009. 21:26 ] @
Hvala svima na trudu.
Ma WLM mi nije radio, pa sam reinstalirao Windows, medjutim isto se desilo, S tim sto sam na taj XP na par racunara instalirao WLM i na svim radi.
Tako da vrabci samo znaju sta se desava.
U medju vremenu sam instalirao Win 7 i na njemu radi a radi i na virtuelnom XP.

Jos jednom pozdrav za sve!
[ Topnik_15 @ 21.11.2009. 12:56 ] @
hah.. To ces lako rijesiti , prvo uzmi hiack i napravi scan popravi sve greske koje vidis , o hijacku imas vise informacija ovdje na elitesecurity.. e onda skini neki dobar remove tool , " jer WLM nemozes skroz izbrisati preko Control panela " npr. Your Unistaller ili total uninstall , pretrazi google ;) .. e onda izbrisi preko tog programa WLM , i sad sve sto ti preostaje je da ponovo instaliras WLM 2009 , i radit ce ko nov .. .:)
[ ubuntuandxp @ 23.11.2009. 21:15 ] @
vidim niko nije spomenuo a mislim da je vrijedan paznje kao alternativa msnu

amsn

http://www.amsn-project.net/