[ izida @ 07.11.2009. 20:10 ] @
treba mi pomoc,imam bezicni net(optikom) sa javnom ip adresom,pokusavam da nateram jdownloader da radi sa hotfile.com ali nesto nece,ja ubacim na primer 10 linkova u njega,kliknem na play,on skine prvi link i posle toga mi stalno izbacuje nekakve poruke za reconnect i u podesavanjima nisam nasao nista pametno.
ove probleme nemam sa usdownloader-om ali mi on iz nekog razloga ne prihvata fajlove sa hotfile.com jednostavno ih neprimecuje...
kako podesiti da J radi sa bezicnim netom,koristim Planet-ov WAP-4033 ap,ruter nemam....
ili ako postoji mugucnost da us downloader radi sa hotfile to bi bilo idealno,ili pak neka treca solucija a samo da radi hotfile.com
molim moderatore da mi ne brisu poruku ako se kosi sa nekim pravilima(bar neko vreme)
hvala
[ tox master @ 07.11.2009. 20:31 ] @
Na koji se nacin logujes na wireless?
PPPoE ili preko browsera?
Problem ti verovatno pravi to sto posle jednog skinutog fajla program pokusava da napravi rekonekciju da ne bi cekao 15 minuta za sledeci fajl.
U opcijama iskljuci automatic reconnect ili da nadjes skriptu koja ce ti raditi rekonekciju.
Naravno,skripta vredi samo ako provajder ima dinamicke ip adrese.
Kod mene jdownloader radi perfektno na rapidshare a cini mi se da nisam imao problema ni sa megauploadom,hotfile...doduse ja sam na adsl...
[ izida @ 07.11.2009. 20:39 ] @
ako je ovo PPPoE ono gde se kuca user i pass ja to nemam,kliknem na mozillu i tako se konektujem na net.
znaci samo da iskljucim automatic reconnect i to bi trebalo da resi problem?
ma kod mene usdownloader radi perfektno ali jdownloader nesto nece,a nije mi jasno zbog cega US ne podrzava hotfile.com