[ VlaDiXx @ 15.11.2009. 20:38 ] @
Za sve ovo vrijeme postojanja elitesecurity foruma ne vidim da se u nekoj od 200 000 tema govori direktno o tome koliko je ES uticao na poboljšanju it edukacije na ovim prostorima...niti vidim temu na kome se zahvaljujemo autorima foruma i moderatorima za odličan posao i nesebičnu podršku i pomoć svima bez obzira na sve razlike.
Hvala i za to što u ovom internet "ludilu" postoji jedan normalan, informativan i prije svega edukativan sajt-forum. Uprkos brojnim kritikama svi trebamo da budemo ponosni što Balkan ima jedan ovakav jak projekat. Na kraju je sigurno da uz sve mane (koje su neizbježne na velikim forumima) ES ostaje IT forum 1 na Balkanu.

HVALA još jednom
[ cyofee @ 15.11.2009. 20:59 ] @
Citat:
VlaDiXx: Za sve ovo vrijeme postojanja elitesecurity foruma ne vidim da se u nekoj od 200 000 tema govori direktno o tome koliko je ES uticao na poboljšanju it edukacije na ovim prostorima...niti vidim temu na kome se zahvaljujemo autorima foruma i moderatorima za odličan posao i nesebičnu podršku i pomoć svima bez obzira na sve razlike.
Hvala i za to što u ovom internet "ludilu" postoji jedan normalan, informativan i prije svega edukativan sajt-forum. Uprkos brojnim kritikama svi trebamo da budemo ponosni što Balkan ima jedan ovakav jak projekat. Na kraju je sigurno da uz sve mane (koje su neizbježne na velikim forumima) ES ostaje IT forum 1 na Balkanu.

HVALA još jednom


qft

Jako dobar forum sa mnogo stručnih ljudi.
[ 4n0n @ 15.11.2009. 21:28 ] @
btw. jos vaznije, strucnih ljudi kojima nije problem odvojiti SVOJE SLOBODNO VRIJEME da bi podijelili svoje znanje sa drugima.
Tnx za zadnjih 5 god.
[ shadow-bg @ 15.11.2009. 22:27 ] @
Citat:
VlaDiXx: Za sve ovo vrijeme postojanja elitesecurity foruma ne vidim da se u nekoj od 200 000 tema govori direktno o tome koliko je ES uticao na poboljšanju it edukacije na ovim prostorima...niti vidim temu na kome se zahvaljujemo autorima foruma i moderatorima za odličan posao i nesebičnu podršku i pomoć svima bez obzira na sve razlike.
Hvala i za to što u ovom internet "ludilu" postoji jedan normalan, informativan i prije svega edukativan sajt-forum. Uprkos brojnim kritikama svi trebamo da budemo ponosni što Balkan ima jedan ovakav jak projekat. Na kraju je sigurno da uz sve mane (koje su neizbježne na velikim forumima) ES ostaje IT forum 1 na Balkanu.

HVALA još jednom


Odlicno receno :)

HVALA
[ freesoftwareman @ 15.11.2009. 22:28 ] @
SVOJE SLOBODNO VRIJEME exactly bravo

pridruzujem se pohvalama,

jedno veliko HVALA

[ boxxter @ 15.11.2009. 22:34 ] @
Na jednoj sporednoj temi sam nesto slicno rekao,ali ovde bih se pridruzio svima koji iskazuju zahvalnost.
[ Seyokiller @ 15.11.2009. 22:49 ] @
Stvarno koliko sam samo stvari naucio na ovom forumu, malo je reci HVALA !
[ anon68680 @ 15.11.2009. 23:40 ] @
I ja se pridruzujem... Hvala na pomoci i saradnji, kako clanovima tako i samom ES-u.
[ Mitrović Srđan @ 16.11.2009. 00:01 ] @
Ja sam ipak misljenja da je forum po pitanju kvaliteta u zadnjih par godina znacajno nazadovao.
Naravno da uvek ima voljnih znalaca da pojasne stvari ali sve vise i vise je neodgovorenih tema bar sto sam ja uocio.
[ toshapn @ 16.11.2009. 00:19 ] @
Hvala
[ Silencer @ 16.11.2009. 01:16 ] @
Evo i ja zelim da se zahvalim najboljem IT Forumu na Balkanu. =)
[ w3bl0rd @ 16.11.2009. 06:08 ] @
da slažem se no1. na ovim prostorima

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 16.11.2009. u 09:40 GMT+1]
[ w3bl0rd @ 16.11.2009. 06:19 ] @
Naravno, HVALA svima koji su mi direktno pomogli i hvala svima onima koji su svoje znanje i iskustvo nesebicno podelili na ostalim temama i hvala ES-u

i na kraju, zivi bili i jos sto godina ovde pisali :-)
[ Milos911 @ 16.11.2009. 08:09 ] @
Citat:
Mitrović Srđan: Ja sam ipak misljenja da je forum po pitanju kvaliteta u zadnjih par godina znacajno nazadovao.
Naravno da uvek ima voljnih znalaca da pojasne stvari ali sve vise i vise je neodgovorenih tema bar sto sam ja uocio.

Odavno citam es i mislim da kvalitet nije bas toliko drasticno opao :) Ima dosta neodovorenih tema ali ima i mnogo nezahvalnih klinaca koji ne znaju da postave pitanje kako treba. I zbog njih ljudi jednostavno ne zele da se trude i da objasnjavaju neke stvari... Ali ipak ovo je rasprava za neku drugu temu :)
Da i ja kazem par reci:):
Hvala vam clanovi es foruma zbog gomile sjajnih poruka koje su me inspirisale da nadjem svoj zivotni poziv, i zbog kojih cu jednog dana lepo ziveti (nadam se :)). I to stvarno hvala, ne ono hvala reda radi :) Es je stvano najbolji forum na nasim prostorima (bice i u svetu kad zazivi ono nase "Pricaj srpski da te ceo svet razume"), i nadam se da ce raditi jos dugo...
[ Take 5 @ 16.11.2009. 08:17 ] @
Hvala Gojku što uspeva sve ove godine da održi ES.

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 16.11.2009. u 09:41 GMT+1]
[ donmarkone @ 16.11.2009. 13:03 ] @
Sta reci ovo je jedan od prvih foruma , na kojima sam poceo da budem aktivan . Naravno ne bez razloga ... ES me je usmeravao , onda kad je sve ostalo zatajilo ...

Hvala !
[ mp3men @ 16.11.2009. 13:15 ] @
HVALA SVIM clanovima elitesecurity foruma i moderatorima na vremenu koje provode na forumu pomagajuci ostalim clanovima a koji su po mom misljenju jako korektni i strpljivi sa nasim oftopicima ponekada .

Izrazio bih jedno veliko HVALA vlasniku ES-a Gojku koji je napravio forum na kojem mozemo nauciti nesto korisno i pametno,na forumu gde uvek mozemo saznati nesto novo,gde uvek mozemo ocekivati odgovor i sto je najvaznije POMOC kad nam nesto ne ide!

.....od nekoga ko nije znao ni kako da klikne posteno na ikonicu u windowsa, uz vas naucih mnogo stvari sada pomazem i ja mojim prijateljima u nekim stvarima oko racunara, instal.windowsa,oko virusa,i drugih stvari.Eto posle sad ce uskoro 3 god. provedene medju vama dogurah i do potpisa dole .


hvala vam to POSTOJITE.!
[ zzviktor @ 16.11.2009. 13:45 ] @
Elite security je odlican forum hvala za veliko znanje i dobre teme koje
imate...Odlicno mesto za nauciti nesto.
[ zzviktor @ 16.11.2009. 14:09 ] @
Znaci danas je (ili je juce bio?) [ES] Thanksgiving Day, cool! :D
i ja se zahvaljujem svima na pravovremenim i korisnim odgovorima. :)
[ StefanR88 @ 16.11.2009. 15:29 ] @
Hvala svima iz EliteSecurity, ja znam koliko sam sebi dosadan sa nekim glupim pitanjima ali ljudi su me ovde uvek razumeli i objasnili mi sve sto sam hteo da znam. Zahvaljujem se i jer su odvojili vreme svoje da bi meni odgovorili, i ne samo meni nego i svima kojima nije nesto jasno !!! JEDNO VELIKO HVALA !!!!
[ Emco @ 16.11.2009. 18:19 ] @
Za svaku pohvalu je postojanje ovog foruma. Ovdje sam nalazio smjernice za one situacije u kojima je izgledalo da nema izlaza. Veliko hvala svim članovima i moderatorima!
[ boki78 @ 16.11.2009. 18:20 ] @
Zbog toga sto postojite....jedno veliko HVALA!
[ Machiavelli... @ 16.11.2009. 19:31 ] @
Pridruzujem se zahvalnosti i Gojku, moderatorima i svim clanovima ES. Dosta vremena provodim na ovom forumu i mnogo korisnih stvari sam naucio. Strucnost i volja ljudi koji se skupljaju na ovom forumu ga cini kvalitetnim.

HVALA jos jednom!


Ziveli,
Djordje
[ stonex @ 16.11.2009. 20:37 ] @




[ maradona067 @ 16.11.2009. 23:46 ] @
sto jes,jes.
[ maradona067 @ 17.11.2009. 00:14 ] @
hvala puno!!! izvanredan sajt. it sajt br1 na balkanu
[ aleksandar.dragojlovic @ 17.11.2009. 03:46 ] @
Odlican sajt, verovatno najbolji. Kad svi hvale moram i ja.
[ musicmaster @ 17.11.2009. 04:08 ] @
Poneki moderator se nađe pametan pa upropasti svašta ponešto, ali, nećemo im uzeti za zlo... ;)

Kada ugase internet, ako se to i desi ikada, tada će se i EliteSecurity ugasiti.
Eto, ako niste znali, sada znate koliko je ovo jako mesto.
Nadam se da Gojko ima finu satisfakciju povodom ovog svetskog foruma,
što moralnu, što materijalnu.
I treba da ima.

Meni je recimo najdraže to što ES ne prati standarde i što nije glossy..
Sav je nekako staromodno 'kockast', pogotovo u Gost režimu rada...
kada se uloguješ onda samo malo blaaago zaobljen..
podseća na stare dane kada su se neke stvari u životu više cenile nego sada...
Sav je ORIGINALAN.
100%.
Me like it.

Gojko, keep up with your excellent work and management.
[ solarko @ 17.11.2009. 05:44 ] @
Elitesecurity stalno dobija na kvalitetu. Zato je bitno da budem uz njega :)
[ jeja7676 @ 17.11.2009. 07:21 ] @
Najbolji "domaci" IT forum i tu nema sta da se pricha vishe.
Svaka cast.
[ Srđan Pavlović @ 17.11.2009. 08:09 ] @
Kako ide ona narodna:

"Hvala ti hvalaaaaaaa, hvala ti hvalaaaaaa.... hvala ti hvaalaaaaa za

SVE! "

:D
[ dejande @ 17.11.2009. 08:49 ] @
da nije ovog foruma ja bih za neke stvari bio jednostavno glup , svasta nesto sam naucio ovde .... stoga stvarno hvala !
[ dzigilibonglica @ 17.11.2009. 10:08 ] @
I meni je jaako puta ES pomogao kada sam gubio svaku nadu....

Koliko mi je ES deo svakodnevnog zivota, sto strucnog, to i za zabavu, recicu to OVAKO

EliteSecurity je moj Facebook!

Hvala EliteSecurity!
[ VlaDiXx @ 17.11.2009. 10:12 ] @
Citat:
musicmaster
Meni je recimo najdraže to što ES ne prati standarde i što nije glossy..
Sav je nekako staromodno 'kockast', pogotovo u Gost režimu rada...
kada se uloguješ onda samo malo blaaago zaobljen..
podseća na stare dane kada su se neke stvari u životu više cenile nego sada...
Sav je ORIGINALAN.


i meni se to sviđa, sve je prosto, jednostavno, fleksibilno, praktično sa stilom.
[ combuster @ 17.11.2009. 10:20 ] @
Na elitesecurity-ju svi uce, i korisnici i moderatori i administratori. Toliko razlicitih situacija, problema, nedoumica, to covek sa jednom masinom i nebitno kakvim radnim iskustvom ne bi uspeo da "oseti", tako da se svi zajedno usavrsavamo - koliko kao informaticari isto toliko kao i ljudi. Svi zajedno cinimo da ES bude ovo sto jeste. A Gojku kao i ostatku ekipe koja je zapocela sve ovo - jedno veliko TY !
[ wiktor91 @ 17.11.2009. 11:27 ] @
Na ovom forumu sam od 2004 kad sam zapravo počeo koristiti računalo za neke "naprednije" stvari, od onda sam promjenio 3 accounta jer sam zaboravljao passworde.
Da nije bilo ES-a ja bi vjerovatno još i danas programirao u QBasicu i tražio po netu instalaciju "C++ programa za programiranje igrica"...

Svaka čast na forumu...
Jedini forum na kojem mogu pronači neku zanimljivu temu i čitati je kao časopis jer su teme bez prepucavanja oko gluposti i raspravlja se argumentirano i što je najbitnije na ovom forumu stvarno ima puuuno stručnih ljudi koji su spremni pomoči za razliku od večine ostalih foruma.

Meni se osobno više sviđao onaj stari izgled foruma bez "portal look" ali i ovo je super jer mogu odmah vidjeti neke najaktivnije i najzanimljivije teme.

Sve u svemu najbolji forum na kojemu sam ikad bio.
[ mr. ako @ 17.11.2009. 14:49 ] @
+1, hvala ljudima sa ES-a!
[ osmania @ 17.11.2009. 15:57 ] @
Eh ja bi se isto prikljucio na lijepim rijecima i pohvalama
osobno si se zahvalio
X FILE, IVAN DIMKOVIC i BESKE

vjerujem da su i ostali svi ok ali ipak svako ima svog favorita :)

samo naprijed...

Nego pitanje jedno:

da li bi bilo moguce napraviti neki EliteSecurity SYMPOSIUM? Mislim da se nadjemo negdje i da se upoznamo? Da svako ima akreditaciju svoj nickname sa foruma :)
mada bi bilo najlakse mozda u ex yu zemljama... sta mislite?

pozdrav svima...
[ dzigilibonglica @ 17.11.2009. 18:36 ] @
Citat:

Nego pitanje jedno:

da li bi bilo moguce napraviti neki EliteSecurity SYMPOSIUM? Mislim da se nadjemo negdje i da se upoznamo? Da svako ima akreditaciju svoj nickname sa foruma :)
mada bi bilo najlakse mozda u ex yu zemljama... sta mislite?

pozdrav svima...


Ej odlicna ideja...
[ jugotb @ 17.11.2009. 20:48 ] @
Odlican forum sa dosta dobrih i strucnih ljudi koji su spremni da pomognu kada je potrebno. Hvala.
[ Boobec @ 17.11.2009. 20:48 ] @
Odlicna tema... Hvala ELITESECURITY i ekipi...
[ mivedra @ 17.11.2009. 22:14 ] @
Zahvaljujem svim administratorima,članovima foruma što su imali strpljenja i razumevanja za mene i slične meni koji nisu stručno povezani sa računarima i informatikom, i koji smo dobili mnogo dragocenih saveta kako otkloniti problem koji je u tom trenutku izgledao nerešiv.Ja lično nisam direktno učestvovao kroz diskusije mnogo puta,ali sam već kroz postavljene teme i probleme dolazio do rešenja problematike koju sam u tom trenutku imao.
Još jednom svima hvala,i sve najbolje.
[ podroom @ 18.11.2009. 09:05 ] @
Hvala i od mene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ mrG1 @ 18.11.2009. 09:45 ] @
Hvala i od mene
[ stonex @ 18.11.2009. 14:45 ] @
Bože me oprosti, pa ovo sve zvuči k'o da je neko umro pa sada ''Hvala mu i večna slava'' ! K'o da mu se odaje poslednja pošta !

Pu, pu, daleko bilo !


LONG LIVE ROCK'N'ROLL AND EliteSecurity !!!





[ shams @ 19.11.2009. 07:46 ] @
Živeo [ES] - sve naj naj.

I hvala svim profesionalcima koji ovde provode vreme.
[ Daffa @ 19.11.2009. 16:03 ] @
Pridruzujem se, naravno. Puno toga sam uradio zahvaljujuci ovom forumu. Svaki put sam se zahvalio na odgovorima, pojedinacno, ali generalno nisam nikad. Prosto mi nije palo na pamet. PUNO HVALA!
[ Nedeljko @ 19.11.2009. 17:05 ] @
Ma, čestitam i ja, samo bih da budemo malo konstruktivniji. ES je iz godine u godinu sve slabije posećen. Šta da se poboljša ne bi li bilo više sveže krvi?
[ RMAN @ 19.11.2009. 19:54 ] @
Jedan od najboljih foruma! Sve pohvale
[ MMaarrCCoo @ 19.11.2009. 22:11 ] @
Skoro sve sto sam naucio na temu IT sam naucio ovde.Od prostog ukljucivanja racunara do nekih kud i kamo ozbiljnijih stvari,sto mi cesto koristi da pomognem ne samo sebi,vec i nekim svojim prijateljima.ES nije samo Meka za IT hodocasnike,vec i za ljude drugih interesovanja,gde je jedan veliki konzilijum umova u stalnom zasedanju i 24/7 dezurstvu.Koliko puta ste mi pomogli,ne mogu ni da prebrojim.Sta da vam kazem,osim da pokusate da nastavite tako dokle mozete,bez obzira na razne gafove obicnih korisnika koji puno puta postavljaju pitanja na koja vec postoje napisani odgovori.Nema tu nikakve lose namere,vec samo ljudi ne vole da citaju teme sa puno postova.pozz
[ zenith @ 19.11.2009. 22:50 ] @
Jel to neki rodjendan ili je kraj? :)

I ja sam veoma zahvalan celoj ekipi: ljudima koji odrzavaju forum, korisnicima i posetiocima foruma i chat-a.

Long live ES!
[ anon81183 @ 20.11.2009. 12:06 ] @
Hvala EliteSecurity-i ! Sto i posle 3 godine provedenih ovde ja imam sta jos naci zanimljivo za procitati !
[ 93 Stefan @ 20.11.2009. 14:33 ] @
Da stvarno mnogo dobar forum. Gomilu problema sam rešio zahvaljujući njemu. Hvala.
P.S. Šta je trebalo VlaDiXx-u kad je ovo pokrenuo :)
[ Suns @ 20.11.2009. 21:34 ] @
Nema potrebe da mi se zahvaljujete!
[ Librabicboj @ 21.11.2009. 10:39 ] @
Svoje znanje sam usavrsio zahvaljujuci ljudima koji su svoje dragoceno vreme provodili na Elitesecurity i pomagali nam da resimo probleme iz IT sektora.

HVALA SVIMA koji su bili uvek tu da nam pomognu!!!

Naravno, [ES] je zakon.....
[ Milan M. Radovic @ 23.11.2009. 11:43 ] @
Cepulje :P :P :P :P

Salim se... mnogo puta zaista pomogao, a nadam se i ja kolegama ;)
[ miroslavL @ 23.11.2009. 12:51 ] @
Razmišljao sam odkad je otvorena ova tema dali šta da napišem i odlučio sam.. evo moje zahvalnice:

Hvala Srđanu Pavloviću, Ivanu Bulatoviću (combuster-u), djricky-u i Ivanu Dimkoviću od kojih sam mnogo toga naučio i od kojih uvek imaš šta pametno pročitati.. i koji su uvek na mojoj strani ;)

Korisnici od kojih uvek čitam postove i od kojih sam takođe puno stvari naučio su Catch 22 i Predrag Supurović.

Momci - najbolji ste!!!
[ marko87 @ 23.11.2009. 23:35 ] @
Evo i ja se pridruzujem onima koji su neizmerno zahvalni ES forumu. Mnogo stvari sam naucio bas sa ovog foruma...........HVALA jos jednom.
[ EmilijaV @ 25.11.2009. 04:56 ] @
......... ........
[ zonic @ 26.11.2009. 07:13 ] @
Prdruzujem se pohvalama u zelji da se forum razvija i bude sto vise kvalitetnih tema .
[ srpsko gradjevinarstvo @ 26.11.2009. 10:25 ] @
Dragi moj ES forume,

pišem ti polako jer znam da si još pospan i da ne voliš brzo da čitaš.

Hvala ti za puno korisnih informacija koje sam naučio o "Žici". Ona sa međunarodnih tržišta će mi svakako koristiti, naravno i one iz Srbije. Posebno one će mi pomoći da me razni lopovi ne prevedu žednog preko vode. Jer ko će koga ako ne Srbin svoga.

Stanje je redovno, mada dragi moj ES, moram da ti se požalim da su ovde mnogi zastranili sa računarima, kao da nema boljih stvari u životu.

Nama je ovde dobro. Mada fale devojke, jer priznaćeš smor je stalno diskutovati sa nadobudnim stručnjacima za hardver i slično. Treba u sve uvesti malo lepote i emocija.

Pišem ti kad stignem, do tad mi zdravo ostaj.
[ Hitman @ 27.11.2009. 14:15 ] @
Ubedljivo najbolji forum na nashim prostorima i shire!
[ tasa5 @ 27.11.2009. 14:48 ] @
Jos jedno hvala i u moje ime. Mnoge svoje neoumice i pitanja sam resavao na ovom mestu. I retko sta nisam uspeo da nadjem ovde a da sam nasao na nekom stranom forumu.
[ masaja @ 27.11.2009. 17:38 ] @
Sve pohvale za ES jednostavno najbolji Forum.
Nisam ucestvovao u diskusijama sto se vidi po moji postovima ali sam svaki odgovor koji sam trazio nasao ovde.
[ Sasa_RI @ 27.11.2009. 23:47 ] @
Citat:
Hitman: Ubedljivo najbolji forum na nashim prostorima i shire!


Ma GLOBALNO!

U biti ovo je jedini forum koji je usko specijaliziran za SVE

Svaka čast. Samo napred.
[ skemamen @ 29.11.2009. 03:48 ] @
Procitao sam na proslim stranama: "Ima dosta neodovorenih tema ali ima i mnogo nezahvalnih klinaca koji ne znaju da postave pitanje kako treba". Ovaj citat je sam po sebi i pitanje i odgovor, to ne treba dalje komentarisati...

Mnogo puta mi se desilo da "googlam" ne bi li nasao odgovor na problematiku koja me muci i medju prvim resenjima / solucijama mi se pojavi link ka ES-u... ZASTO?
ES obradjuje sve korisno i potrebno u oblasti IT-a i sire... Dokaz o profesionalnosti je i mnogo clanova / pitanja / odgovora / itd... iz ex-yu. Ljudima je bitno da nadju na jednom mestu pravu soluciju odnosno upucivanje u problem i resavanje istog...

Ovaj sajt je UNIKATAN na ovim prostorima...!

Posebna pohvala s moje strane (buduci da sam vezan za grafiku i dizajn) ide moderatorima: Skandy i Koska. Ova dvojica stvarno OPAKO DOBRO rade svoj posao...!!!

Sve najbolje...!!!
[ srkisd @ 30.11.2009. 14:45 ] @
Slobodno mogu reci da je ES definitivno jedinstven i najbolji forum ne samo po tehnickim pitanjima nego i sire, zahvaljujuci adminu, moderatorima ali i clanovima ovde sam/smo uvek mogli naci relevantno misljenje, savet, iskustvena gledista ali ovo je i mesto gde se na jedan kulturan nacin misljenja i razmenjuju.
Smatram da forum itekako edukativno deluje na siru populaciju i da kao takav ima veliki znacaj za razmenu iskustava ali i obrazovanje svih onih koji zele da uce.

Uz najbolje zelje za ES team i clanove ovde, da dugo trajete i budete ono sto jeste, NAJBOLJI...


Srdacan pozdrav i hvala u ime mnogo hiljada korisnika kojima ste nesebicno pruzili pomoc
[ Jbyn4e @ 01.12.2009. 10:27 ] @
To GOJKO:
Predlazem da svi novi clanovi ne mogu da se uclane dok ne pogledaju sledeci film:
http://www.tackfilm.se/en/?id=1259662698958RA57

[ zoki tv @ 01.12.2009. 12:57 ] @
zdravo svima ja sam nov clan vaseg foruma.... [email protected]
[ voja56 @ 01.12.2009. 18:38 ] @
LIFESAVER nebrojano puta... Hvala!!!
[ Milos88_vkbgd @ 02.12.2009. 08:45 ] @
Hvala svim clanovima ES foruma,dosta sam naucio na ovom forumu sto se ne moze naci u literaturi vec zavisi od licnog iskustva clanova.
Hvala jos jednom i veliki pozdrav.
[ IvoD @ 02.12.2009. 21:52 ] @
Dobro je 1. zahvaljujući onima koji ne sebično (a besplatno) dele svoje znanje (i saznanje) sa drugima i
2. zahvaljujući strpljenju većine da to znanje približe i laicima.
Nadam se da će potrajati i poslužiti i onima koji tek uče da pišu.
[ IvoD @ 03.12.2009. 19:49 ] @
Hvala i od mene! Odlican forum!

Nisam bio dosta dugo ovde, sve
nesto na svoju ruku i odgovornost

Kad ono, ljudi ovde i dalje pisu i
misle jedni na druge!

Hvala sto postojite!

Ivan
[ zgas @ 05.12.2009. 13:53 ] @
Hvala i svim ucesnicima foruma koji su mi pomogli resim probleme.
[ dgrujovic @ 10.12.2009. 20:22 ] @
Hvala i od mene, nebrojeno puta kad je bila frka....
[ PCS @ 12.12.2009. 05:07 ] @
Mene nije bilo neko vreme ovde ali sam takođe zahvalan ES timu i svim članovima koji su pomogli kad je trebalo.
Trudio sam se, a trudiću se i dalje, da i ja pomognem drugima. U tome je i suština, zar ne.
[ grumph @ 12.12.2009. 21:58 ] @
Nema sta.Ljudi su sve rekli. Da nije foruma ne znam sta bi .
Mnogo mi znaci a i mnogima koje znam .
Svaka cast i svaka vam dala.
[ MilosDj @ 13.12.2009. 13:07 ] @
Ako zelis da ucis, na ES ces naci mnogo pametnih ljudi koji zele da pomognu.

Hvala vam svima :)
[ stefke1249 @ 14.12.2009. 00:30 ] @
Hvala svima na pruženoj pomoči i znanju vrlo drage volje . Najbolji ste nema šta! Živeo ES!
[ DzaBuaner @ 14.12.2009. 13:14 ] @
Odličan forum!
[ o2seo.com @ 17.12.2009. 11:40 ] @
Nek je ziv i zdrav
[ aikido @ 20.12.2009. 17:16 ] @
Pohvala moderatorima i clanovima!
[ pepegonzales @ 22.12.2009. 15:49 ] @
Stvarno koliko sam samo stvari naucio na ovom forumu, malo je reci HVALA !
[ Milos Dedijer @ 27.12.2009. 15:52 ] @
Hvala odredjenom broju pojedinaca koji se zaista trude da svoje slobodno vreme iskoriste pomazuci drugima. Sa druge strane mislim da to nema veze sa sa esom, Gojkom ili ljudima iz administracije (cast izuzecima). Smatram da moze jos mnogo, mnogo bolje i nadam se da ce stvari krenuti na bolje i da ce es docekati svog 1mil usera. ;)
[ zentriks @ 11.01.2010. 23:42 ] @
He he kad se setim kad sam prvi put uzeo komp. Nisam znao sta je partcija na hardu i ostale delove računara a o problemima da i ne govorimo. Danas je sve to drugačije zahvaljujući ljidima sa ovog foruma. i dan danas ako imam neki problem ili neko pitanje prvo sam ovde da potrazim pomoć pa onda google. HVALA NA STRPLJENJU!!!!
[ vaske71 @ 21.01.2010. 07:42 ] @
Meni licno ovo hvala deluje kao kada se zahvaljujem i odlazim odavde sto mi naravno nije namera . Da kazem i ja naravno HVALA ali i ne vidim bas svrsishodnost ove teme ...
[ zoran_m @ 26.01.2010. 21:42 ] @
Meni ne deluje tako, jer mi na pamet ne pada da idem bilo kuda.:)..A zaista osećam potrebu da se zahvalim svima, koji su aktivno uključeni u rad foruma Digitalni fotoaparati i podforuma Fotografija, predvođeni odličnim moderatorskim timom, jer su zaista puno pomogli popularizaciji digitalne fotografije i edukaciji nas početnika. Dugo pratim ovu problematiku na internetu i siguran sam da na ovom govornom području ne postoji bolji i kvalitetniji forum. Još jednom, sve pohvale i samo nastavite tako.
[ sir-x @ 03.02.2010. 23:37 ] @
Bravo za profesionalizmot! Blagodaram !
[ jaydeemicko @ 21.02.2010. 21:40 ] @
Iako do sada nisam bio cesto na forumu, ubuduce cu sigurno biti. HVALA VELIKO
[ jaydeemicko @ 28.03.2010. 00:05 ] @
super je
[ jaydeemicko @ 28.03.2010. 00:09 ] @
ali ipak.....BIO JE BOLJI
[ djadju @ 03.12.2010. 22:07 ] @
Ne znam da li je prosao dan da nisam bar 2 puta otvorio es - cad/cam.
Sa ponosom cu da nosim majicu es-a. Dosta toga sam naucio ovdje.
Hvala svima
[ stevan_nk @ 19.02.2011. 17:53 ] @
Hvala svima za sve sto sam naucio ovdje i sto cu tek nauciti !
[ Milan Kragujevic @ 15.06.2011. 10:59 ] @
Citat:
EliteSecurity mi je dosta pomogao što se tiče izrade sajtova

http://milankragujevic.com/o
[ Vasojevic @ 14.11.2011. 20:52 ] @
Dosta dobrih stvari procitah i naucih, a jos puno tema je ostalo sto nisam naucio jos, zato normalno ovaj forum cemi biti uvijek rado posetiti...normalno ako mi dozvolite.
Zato vam veliko Hvala...najbolji ste.
[ Pocev-od-mene @ 04.08.2012. 05:09 ] @
Hvala Elitesecurity zajednico za sve što si učinila za mene, nas, i za ono što ćeš tek učiniti onima što dolaze poslije nas. Naučila si me mnogo, mnoge od nas i ako Bog da naučit ćeš i one koji će tek doći. Dosadio nam je facebook, twiter, linkedin, windows live, ništa da se nauči samo vrijeme gubimo. Hvala od srca pokretaču elitesecurity-a, hvala googlu preko kojeg sam nekada davno našao ovu najbolju zajednicu, hvala ljudima iz access foruma koji stvarno imaju strpljenja za neznalice, hvala svima, hvala početnicima što postavljaju pitanja pa ja nemoram ponavljat iste teme, hvala meni što sam prepoznao kvalitet, hvala, hvala.
[ Lighttwen @ 08.08.2012. 18:36 ] @
Od mlađih dana, kada sam imao 9 godina, sećam se, guglam nešto i uvek me odvede na ES forum kome je isti dizajn već 10 godina, i sa uvek puno reklama :)
Živeo ES!

[ stevan_12345 @ 12.01.2013. 11:28 ] @
ES je definitivno meni toliko pomogao u mnogim stvarima da mogu reci samo:

Hvala sto postojite..!!!!
[ Cal Lightman @ 12.11.2013. 11:30 ] @
Citat:
Hvala svima iz EliteSecurity, ja znam koliko sam sebi dosadan sa nekim glupim pitanjima ali ljudi su me ovde uvek razumeli i objasnili mi sve sto sam hteo da znam. Zahvaljujem se i jer su odvojili vreme svoje da bi meni odgovorili, i ne samo meni nego i svima kojima nije nesto jasno !!! JEDNO VELIKO HVALA !!!!


Citat:
Sta reci ovo je jedan od prvih foruma , na kojima sam poceo da budem aktivan . Naravno ne bez razloga ... ES me je usmeravao , onda kad je sve ostalo zatajilo ...

Hvala !


Citat:
Izrazio bih jedno veliko HVALA vlasniku ES-a Gojku koji je napravio forum na kojem mozemo nauciti nesto korisno i pametno,na forumu gde uvek mozemo saznati nesto novo,gde uvek mozemo ocekivati odgovor i sto je najvaznije POMOC kad nam nesto ne ide!


Potpisujem.

Ubedljivo No. 1!
[ p0peye @ 24.03.2014. 16:51 ] @
Pridružujem se pohvalama :)

POred ESa (i lude zone) mnogo više znam. U suštini nisam trut i parazit, pa se nekad nelagodno osećam kada samo "uzimam". Ali šta da čovek radi kada mnogo ne zna a malo zna, i to što zna drugi budu brži i odgovore pre njega?
I zato, prosto se obradujem kada (retko) natrčim na pitanje bez odgovora a na koje ja mogu da odgovorim. Vraćam delić onoga što sam uzeo i učestvujem :)

Ja to gledam na ovaj način:

Onaj ko zna mnogo više od mene, zna i to što ja znam. A time što sam ja odgovorio umesto njega, njemu sam uštedeo malo vremena koje može da posveti sebi ili čemu već hoće.

Veiki pozdrav za entuzijaste koji svoje slobodno vreme i energiju troše u plemenite svrhe. :)
[ MajorFatal @ 03.01.2019. 00:51 ] @
Sjajno mesto, i dalje...
[ gilopile @ 03.01.2019. 01:21 ] @
Jeste. Vrh!
[ Branimir Maksimovic @ 03.01.2019. 01:44 ] @
Pa jedini srpski IT forum, zapravo.