[ petar.vlaisavljevic @ 02.12.2009. 11:59 ] @
Virtualni sajam je interaktivni portal na kome možete da predstavite svoje poslovanje, izložite eksponate, postavite cenovnike, kataloge, galerije fotografija.On-line konferencije, chat, statistike posećenosti Vašeg štanda, najnovije biznis vesti o vašoj firmi i proizvodima . Sajt je uradjen u flash-u kako bi sto realnije virtualni sajam vizuelno priblizili offline sajmu. Predlazem da pogledate standove Euneta i Mini Morrisa. Kritike i sugestije su dobrodosle

www.efair4u.com



[ zugicm @ 03.12.2009. 10:34 ] @
Ideja je stara. Pohvale za obnavljanje ideje u Srbiji ( posto je postojao neki projekat, mislim internetsajmovi . com )

Sajt kao sajt je previse taman, zasto crna??

Dok mi se ucita neka stranica ( mozda je do veze ) vec sam presao na drugi.
Malo sam se namucio da pronadjem kontakt podatke.

Jako puno flash-a, sto za takve sajtove nije ni malo preporucljivo.

[ petar.vlaisavljevic @ 04.12.2009. 09:05 ] @
Nas projekat virtualnog sajma je poceo kao ideja jos pre par godina ali tada nije bilo pravo vreme za plasman zbog nivoa koriscenja i brzine interneta kod nas. Evo kako je projekat prvobitno izgledao pre par godina www.virtualfairserbia.com .
[ zugicm @ 04.12.2009. 11:25 ] @
Opet flash :)

Vrlo bitna stvar: kako cete privuci posetioce na Vas sajt, cime? Koliko poseta ima?

Kao dugogodisnji korisnik interneta, nemam strpljenja da provedem duze od 10 sek. na Vasem sajtu. Mozda sam ja nestrpljiv, ali ako mi sajt nije intuitivan i jednostavan za navigaciju ( snalazenje ) odmah ga napustam i trazim info na drugom.

Kako cu preko pretrazivaca doci do ovog sajta efair4u ?? Hocete ga reklamirati preko televizije? Casopisa?
[ Stranger2 @ 10.01.2010. 19:03 ] @
imas problema sa virusima na sajtu. Resavaj to hitno., Za sajt tako ozbiljne tematike to ne sme da se desava. Uklanjaj sve reklame i skripte koje su sumnjive.
[ petar.vlaisavljevic @ 27.05.2010. 11:45 ] @
Želeo bih da Vam predstavim jos par novih štandova Na Virtuelnom sajmu

Elastoflex



Turbo Magazin




Komercijalna Banka



[ petar.vlaisavljevic @ 20.09.2010. 09:32 ] @
Uradili smo dva nova štanda

Kingspan



Jaffa



Šta mislite o novim štandovima?



[ Stranger2 @ 03.10.2010. 21:07 ] @
Odlicno! Sta drugo reci .ja sam tako nesto i zamisljao da mora biti "virtuelni sajam" ako misli konkuristai stvarnim sajmovima.

Jedino je mozda potrebno malo pojednostaviti stvari i napraviti jos jednostavniju navigaciju. I mozda ne mora cela stranica biti u flashu.