[ srpsko gradjevinarstvo @ 04.12.2009. 19:17 ] @
od Misa Car <[email protected]>
za [email protected]
datum 4. prosinca 2009. 20:13

sakrij detalje 20:13 (Prije 2 min)

Da naglasm procitaj do kraja ,neces se pokajatai :)

E ako hoces da dobijes neku tehnicku stvar za dz (kao npr ipod,xbox i sl) javi mi se da ti posaljem poziv na tvoj mail

Rec je o sajtu Lokerz!Mozda znas vec za njega sajt je nov zelja im je da budu nesto kao amazon i zato "dele"stvari za dzba
sto treba da uradis je da s registrujes i da sakupis odredjen broj poena za neku stvar
evo ukratko:
Prvo: registrujes se klikom na link koji ti je stgioa u email poruci koju cu ja da ti posaljem ako hoces..
Onda, kad se registrujes, odigras malu mini igricu... potrudi se da skupis sto vise poena, ja sam uspeo 28....
Onda svaki dan samo udjes na sajt i dobio si 2 PTZ (poena), i kad odgovorsi na pitanje DAILIES (ne bitan je odgovor) dobijes jos 2 PTZ (poena).
I kad pozoves 20 prijatelja, kao sto sam ja sad tebe... posaljes im INVITE, (kao ja tebi) i kad ih bude 20, onda si Z-Lister, odnosno VIP clan, i onda dobijas duplo, znaci 4 PTZ kad udjes na sajt i 4 PTZ kad odgovoris na pitanje, i 4 PTZ kad pozoves jos prijatelja... :)

i da hteo bi da naglasim da ovo nije prevara,ja sam sa test narucio majicu (jer ona najmanje poena kosta) i zaista sam je dobio znaci ljudi nije prevara samo se potrudite!

koliko zelis da ti posaljem poziv (jer drugacije nemozes da se regujes)cimni me na [email protected]
pozz ;)

---------------------------------------------------------------

Da ga cimnem :)
[ MasterRW @ 04.12.2009. 20:14 ] @
pazi kad ga cimas da ne zvoni dugo, moz' da te u'vati i da ti skine kredit :))
[ srpsko gradjevinarstvo @ 05.12.2009. 15:48 ] @
Ako mi je ovo juče bilo smešno ovo od danas je da padneš sa stolice:

http://pedja.supurovic.net/pretnje-spamera#comments

Sad spameri cimaju :) :) :)
[ MasterRW @ 06.12.2009. 23:22 ] @
hahahaha lepo sam se nasmejao :)) taj se bas uvredio na to "spamer" :D
[ srpsko gradjevinarstvo @ 07.12.2009. 09:57 ] @
Što nije zvao mene kada je frajer, da čuje moje metode pretnji...ma baraba bre obična, da ne kažem pilićar