[ mawena92 @ 30.12.2009. 18:51 ] @
Za maturski sam izabrala informatika, temu koju sam dobila je uopste o informacionim sistemima!!!Molim sve koji znaju bilo sta da mi pomognu.....Slaba sam sa literaturom, pa bi mi bilo koja vrsta pomoci dobrodoslaa, unaprijed hvala
[ mawena92 @ 02.01.2010. 16:10 ] @
Narode, pa nije valjda da niko nista ne zna o informacionim sistemima......hajde angazujte se malcice da mi pomognete
[ abitbp6 @ 02.01.2010. 18:11 ] @
Generalno, svoje domaće i maturske smo odavno završili, a drugima ne radimo njihove. Ne angažujemo se po zahtevima tipa "hajde angazujte se malcice da mi pomognete". A posebno se ne angažujemo po zahtevima novajlija koji imaju dve poruke na forumu, od kojih je prva poziv na pomoć, a druga poziv da se više angažujemo.

Tvoje pitanje nije dovoljno precizno. Informacioni sistemi su širok pojam, i moraš da kažeš koji aspekti informacionih sistema te zanimaju. Počni odavde:
http://en.wikipedia.org/wiki/Information_system

BTW, zašto si za maturski izabrala temu o kojoj ne znaš ništa i za koju nemaš literaturu?
[ mawena92 @ 02.01.2010. 19:28 ] @
Huhuhu sta je ovo, cemu toliko neprijateljsko raspolozenje.......Kao prvo ja ne trazim ni od koga da mi radi maturski rad, nego ako neko zna nesto vise o tome dobro ce mi doci pomoc, ili sta vise mozda je neko upravo tu temu imao za maturski!A ovo "hajde angazujte se malcice da mi pomognete", pa kao sto vidis na kraju recenice sam stavila smjesak, sto znaci da je bilo vise u sali.A ovo "A posebno se ne angažujemo po zahtevima novajlija koji imaju dve poruke na forumu, od kojih je prva poziv na pomoć, a druga poziv da se više angažujemo.", meni zaista nije jasno, kakve to veze ima........javila sam se na ovaj forum, u nadi da cu naici na nekoga ko moze da mi pomogne i ne vidim u tome nista lose!
Da znam, da su informacioni sistemi sirok pojam i meni ne trba pogled na samo jedan odredjeni dio njih, nego treba da pisem uopste o njima.....
Za maturski sam izabrala ovu temu zbog fax-a, koji planiram da upisem, a nije tacno da o njoj nzm nista, a sto se tice problema sa nedostatkom literature, sta da radim kada u skoli nemam adekvatnu literaturu, ali moja profesorca mi je rekla da mogu da nadjem na net-u dosta toga, a naravno ono sto ne uspijem da nadjem ona ce da mi pomogne!Pa sam se ja bacila u potragu, a ovaj forum je bio jedan od nacina da pokusam saznati nesto vise!Eto ja se nadam da sada razumijes bolje sta sam htjela, nisam zaista imala nikakvu losu namjeru, zao mi je ako sam ostavila takav utisak....Tebi, u svakom slucaju, mnogo hvala