[ DOGMA @ 03.01.2004. 10:53 ] @
Primijetio sam da nekim tipovima stalno stoje nickovi na irc-u a znam da oni nisu u tom trenutku tu..

E cuo sam nesto o tome da svako moze to namestit pa ako mi moze ko pomoc kako>
[ drdrksa @ 03.01.2004. 13:41 ] @
Pa verovatno su podesili away ...
[ babylonian @ 04.01.2004. 08:39 ] @
verovatno koriste neki bouncer za koji moras da imas shell na nekom serveru!
u principu to je sve, znaci instaliras na shellu neki bnc(psyBnc) namestis usere i naloge, i povezes ga sa irc serverom preko svog klient programa. Neki shellovi daju mogucnosti i vHostova. Tako da sebi mozes da namestis id ([email protected])

Shell uglavnom kosta, i placa se na mesecnom nivou.
Eto, ako oces da saznas vise o ovim terminima, koje sam pominjao, konsultuj google.com.

cheers
[ _igor @ 07.01.2004. 15:37 ] @
Trazi od tog kome je nick stalno na serveru... da ti da bnc :)hehe
[ Nikola Denić @ 07.01.2004. 23:55 ] @
Mislim da je mod ovog foruma prodaovao PsyBNC shell tako da pitaj njega na pp , nick Dragon
[ LaMpiR @ 15.01.2004. 23:19 ] @
Ja znam momka koji prodaje bnc nije skupo 150 dinara mjesecno. Mozes ga kontaktirati na irc.krstarica.com #first-wave ja mislim nick mu je Knoxx pa vidi sa njim, ali mislim da on nema vhost na svom shellu
[ Demoritus @ 17.01.2004. 01:07 ] @
Citat:
babylonian:
Neki shellovi daju mogucnosti i vHostova. Tako da sebi mozes da namestis id ([email protected])


jedno je vhost a drugo je spoof. da bi imao neki vhost morao bi da poseduje taj domain.. napr.. ako hoces vhost u.busu.je.bin-laden.net moras da imas domain bin-laden.net pa onda iz toga pravis... za svaki vhost treba ti jedan staticki ip.. a po prilozenom vidimo host najveci.na.svetu ... to vhost ne moze biti jer nepostoji domen *.svetu ... dokazano.. sto se tice spoofa.. spoof je I: line (bar na hybridu) u kome se definise dodeljivanje odredjenog hosta odredjenoj osobi koja se prepoznaje po identdu, hostu ili sl. i moze biti bilo sta pa cak i ".............." sto znaci da se nemora imati taj domain

sto se tice psyBNCa, treba ti masina na linuxu koja je 24h online (shell account) i to je sve. ima besplatnih shellova ali nijedan ne podrzava psyBNC (sem hbsa). uglavnom se placaju. vidi sa ljudima koji imaju psyBNC servere da ti poklone ili prodaju usera.. ja prodajem za 150 dinara pa ako si zainteresovan javi na mail [email protected] ...

toliko
[ r3ct0r @ 30.01.2004. 02:49 ] @
Citat:
Drag0n:
Citat:
babylonian:
Neki shellovi daju mogucnosti i vHostova. Tako da sebi mozes da namestis id ([email protected]) :)


jedno je vhost a drugo je spoof. da bi imao neki vhost morao bi da poseduje taj domain.. napr.. ako hoces vhost u.busu.je.bin-laden.net moras da imas domain bin-laden.net pa onda iz toga pravis... za svaki vhost treba ti jedan staticki ip.. a po prilozenom vidimo host najveci.na.svetu ... to vhost ne moze biti jer nepostoji domen *.svetu ... dokazano.. sto se tice spoofa.. spoof je I: line (bar na hybridu) u kome se definise dodeljivanje odredjenog hosta odredjenoj osobi koja se prepoznaje po identdu, hostu ili sl. i moze biti bilo sta pa cak i ".............." sto znaci da se nemora imati taj domain :)

sto se tice psyBNCa, treba ti masina na linuxu koja je 24h online (shell account) i to je sve. ima besplatnih shellova ali nijedan ne podrzava psyBNC (sem hbsa). uglavnom se placaju. vidi sa ljudima koji imaju psyBNC servere da ti poklone ili prodaju usera.. ja prodajem za 150 dinara pa ako si zainteresovan javi na mail [email protected] ...

toliko :D





MA NEMAS TI POJMA!!! :D

p.s: AuReUs_ReCtoR
[ spreak™ @ 05.02.2004. 01:25 ] @
bedno je prodavati psybnc user.
stvarno bedno ..
[ Mitrović Srđan @ 05.02.2004. 17:15 ] @
pa ti onda daj za dz
[ m1bys @ 25.02.2004. 14:04 ] @
blood mozda ti i da ko zna :)
[ Deathscythe @ 10.06.2007. 06:40 ] @
hahaha Lampir hahahahah ... nemogu da verujem .... btw ja se nesecam da sam ikad prodavao psybnc ... mislim jesam al ne na svom serveru i sigurno nije bilo 150 din xD xD xD hahahahahah .... .kakav lik ... reklamira me .. hahah :) :) :)



PS : vidim da kasnim jedno 3 god na odgovor na ovu temu ... hahhahahh xD odvalio sam se kad sam nashao ovaj post , btw /me nije pri sebi trenutno :D :D :D


PS : /me = knoxx @ irc.krstarica.com xD xD xD