[ Override @ 03.01.2010. 16:28 ] @
Imam jedan problem pa bi vas zamolio da mi pomognete koji glasi:

Nikako ne mogu da nadjem poruke sto sam primio u Microsoft Office Outlook a vazne su mi je li postoji nacin da nadjem te poruke veoma su mi vazne
[ zoom-bn @ 03.01.2010. 16:49 ] @
Verovatno da je posta obrisana dok ne mozes da je nadjes.

Probaj nesto sa ovim: E-Recovery for Outlook Express LINK
[ Catch 22 @ 03.01.2010. 20:22 ] @
^ Kakve veze ima Outlook Express sa postavljenim pitanjem?!!!?

Citat:
Override:... Nikako ne mogu da nadjem poruke sto sam primio u Microsoft Office Outlook...


PS

@Override: Koja verzija MS Outlook-a (MS Office) je u pitanju, a ne bi bilo loše i da malo detaljnije opišeš šta tebe zapravo muči?
[ Override @ 03.01.2010. 22:55 ] @
imam stari hard na kome je pao sistem spoim ga na novi i on radi kao secondary.i na tom HDD-u imam neke vazne mejlove koji su mi ostali u Microsoft Office Outlook 2007,je li postoji mogucnost kako da ih pokrenem nadam se da sam malo bolje pojasnio

unapred zahvalan OVerride
[ Catch 22 @ 03.01.2010. 23:20 ] @
Sve verzije MS Outlook-a čuvaju kompletne podatke vezane za email / adresar / planer / beleške... u jednom jedinom fajlu, koji se uvek zove outlook.pst (osim ako mu namerno nisi promenio naziv). Pronađi gde se nalaze novi i stari istoimeni fajl pa razmisli šta bi trebalo da uradiš.

PS
Dobra je praksa da nakon instalacije MS Outlook-a pronađeš taj fajl, koji se prilikom instalacije kreira i obrišeš ga.
Prilikom sledećeg pokretanja Outlook će da se buni da ne može da pronađe potrebni fajl, a ti mu onda preko browse dijaloga pokažeš lokaciju na kojoj čuvaš svoj pst fajl (može biti i pod nekim imenom koje sam odrediš npr.: rokovnik.pst)
Ako taj fajl (kao i sve ostale lične dokumente) čuvaš na particiji odvojenoj od sistemske onda si sve svoje buduće probleme oko reinstalacije sistema rešio na pravilan način.


PPS
U slikama, kako da uvezeš svoj stari fajl u novi Outlook







[ Override @ 04.01.2010. 11:10 ] @
uradio sam bas kao sto je Catch 22 napisao ali nisam nista sa tim dobio postoji li jos neki nacin
[ Miroslav Jeftić @ 05.01.2010. 23:49 ] @
Jesi li siguran da si sve to uradio? Da li si bio našao stari .pst fajl? Obično se nalazi pod bivšim userom, /Local Settings/Application Data/Microsoft... itd
[ Take 5 @ 06.01.2010. 01:59 ] @
Citat:
Catch 22: ... Pronađi gde se nalaze novi i stari istoimeni fajl pa razmisli šta bi trebalo da uradiš.

@Override: Da "prevedem" šta ti je ovde gore bilo rečeno:

Primer
Sačuvaj negde kopiju novog outlook.pst fajla kao backup, pa onda prekopiraj stari outlook.pst preko novog.
Pokreni MS Outlook i morao bi da vidiš sve svoje stare podatke u njemu.

PS
Da li si na onim slikama iz uputstva gore, birao tačno kako je naznačeno i na kraju onda kliknuo na browse (kako pokazuje crvena strelica) i potražio tačnu lokaciju (folder) gde se nalazi stari outlook.pst fajl?
[ Goran Mijailovic @ 06.01.2010. 13:12 ] @
Ja bas ne razumem pitanje, covek kaze da ne moze da nadje poruke koje su mu vazne, mozda je nesto do nacina na koji Outlook prikazuje poruke, a sto se podesava u View->Arrange By->Current View->...
[ Take 5 @ 06.01.2010. 19:32 ] @
^ Nisi izgleda čitao sve što je pokretač teme napisao?

Citat:
imam stari hard na kome je pao sistem spoim ga na novi i on radi kao secondary.i na tom HDD-u imam neke vazne mejlove koji su mi ostali u Microsoft Office Outlook 2007,je li postoji mogucnost kako da ih pokrenem nadam se da sam malo bolje pojasnio
[ Goran Mijailovic @ 06.01.2010. 20:44 ] @
OK mozda nisam pazljivo citao.

Nadjes stari fajl outlook.pst iskopiras ga na mesto novog i to je to, ja uvek tako radim bez komplikovane import procedure koju je opisao Catch22.
[ Catch 22 @ 06.01.2010. 23:56 ] @
^ Pre postavljanja "komplikovane procedure" sam mu napisao i ovo:
Citat:
Pronađi gde se nalaze novi i stari istoimeni fajl pa razmisli šta bi trebalo da uradiš.



PS
Ni ja nikada ne koristim "komplikovanu proceduru", nego obično ovaj postupak:

Citat:
Dobra je praksa da nakon instalacije MS Outlook-a pronađeš taj fajl, koji se prilikom instalacije kreira i obrišeš ga.
Prilikom sledećeg pokretanja Outlook će da se buni da ne može da pronađe potrebni fajl, a ti mu onda preko browse dijaloga pokažeš lokaciju na kojoj čuvaš svoj pst fajl (može biti i pod nekim imenom koje sam odrediš npr.: rokovnik.pst)
Ako taj fajl (kao i sve ostale lične dokumente) čuvaš na particiji odvojenoj od sistemske onda si sve svoje buduće probleme oko reinstalacije sistema rešio na pravilan način.
[ Goran Mijailovic @ 07.01.2010. 15:41 ] @
Mislim komplikovana je po broju slika potrebnih za opis :-))