[ Backy @ 20.01.2010. 17:11 ] @
Mogli bi da napravimo neki ovakav dogadjaj :) od stvari koje mogu krenuti naopako, sve nesuglasice koje postoje na forumu retko predstavljaju problem uživo... od pozitivnih stvari ću pobrojati samo one koje mi prve padnu na pamet:
-mogućnost da se svi upoznamo i utvrdimo ko je ko (vidim da se neki već znaju i ništa im ne fali :D)
-prilika da vidimo kako ko koristi svoju opremu i da vidimo da li u istoj situaciji možemo bolje ;)
-direktna razmena svih mogućih i nemogućih iskustava (neke stvari koje su nam uobičajene pa ih ne pišemo na forumu, a neko možda nema pojma o tome)
-brdo slika kojima ćemo zatrpavati forum narednih dana
-šansa da se na jednom mestu skupi više ljudi sa es majicama...

trasa kojom bi prošetali uopšte ne mora da bude neka egzotična, poželjno je da bude svima relativno lako dostupna (gsp :D) i da se završava nekom vrstom ugostiteljskog objekta :D naravno, sve bi se dešavalo tek kad još malo otopli ali sam ja temu namerno sad otvorio kako bi imali vremena za dogovor ukoliko se stvori kritična masa (tj ako se bilo ko sem mene složi)
[ Zoran Rodic @ 20.01.2010. 19:06 ] @
Jeli bre, koje si ti godište ... gde ti je mladost ... želja za avanturom?

Skoro smo jedan istaknuti foto član i ja ... ovako ... u cvetu mladosti, razmatrali ideju da iznajmimo balon i da letimo malo gore ... pa gde nas vetar nanese
8000 po osobi a 5 aparata (sa vlasnicima) je neka optimalna masa ... cena ide onda i na 7000 dinara za 2 sata.

Pa sad, ko ima Cojones ...
[ Backy @ 20.01.2010. 22:31 ] @
nemam ja ništa protiv te avanture, al da imam te pare pre bih kupio neko staklo :D
ovo je više kao prilika da se ljudi upoznaju, pa bi onda smislili već neke avanture, svako u skladu sa mogućnostima (kako finansijskim, tako i fizičkim)... dakle, prvi put bi bili više usmereni na komunikaciju i upoznavanje nego na fotkanje, mogli bi eventualno da "merimo" ko će da napravi interesantniji grupni snimak ili tako nešto