[ zentriks @ 30.01.2010. 15:50 ] @
Danas mi na jedan gmail nalog size malil od sajta bludnice.com na kojem sam ja navodno registrovvao nalog. u mailu je bilo korisnicko ime i lozinka i neki kod za potvrdu. Naj cudnije mi je to sto taj nalog(gmail) koristim samo za ozbiljne sajtove i to na nekih 3-4 najvise. Probao sam ovaj username telefonom i nalog je aktivan od juce u 6 uvece. Interesuje me kako je neko uspeo da se regrstruje sa mojim email nalogom.?
[ Srđan Pavlović @ 30.01.2010. 15:51 ] @
Oznaci to samo kao spam, i promeni lozinku na gmail-u, stavi neku malo jacu i da ne bude dictionary based, znaci nesto tipa:

vJFl663xojhFJAo4654NVDka

:)
[ mkaras @ 30.01.2010. 20:52 ] @
Da li si proveri način na koji se registruju korisnici na taj sajt? Ja jesam. Svako može da unese korisničko ime, lozinku i adresu po želji. Zato ti je i stigla poruka sa zahtevom da potvrdiš registraciju, jednostavno je obrišeš i nikom ništa.
[ zentriks @ 31.01.2010. 16:39 ] @
Ma smradovi su vec bili aktivirali nalog. Ja nisam nista ni trazio ni potvdjivao. Samo preko opere mini proverio da li je nalog stvaran i nista vise. Ali nema veze, romenio sam pass i sad ne bi trebalo da bude problema. Koji papci! Pozz