[ maxirazmena @ 31.01.2010. 09:55 ] @
Pozdrav. Interesuje me vase misljenje o gerila marketingu, kakvi su efekti. Cuo sam da sa malim ulaganjima moze da se napravi dobra kampanja. Nasao sam jedu domacu firmu koja zeli da bude sponzor pa bih zeleo da promovisem sajt http://www.vipklub.co.cc -(beta verzija) flajerima. Ima li neko iskustva sa tim. Da li da dam pare na flajere ili na neki drugi vid marketinga. Takodje trazim saradnike za zajednicko promovisanje sajta!
[ maxirazmena @ 01.02.2010. 18:25 ] @
Da li je bolje dati pare etargetu ili ih upotrebiti na drugi nacin ...
[ maxirazmena @ 02.02.2010. 16:59 ] @
Trazim saradnike ... ako ima zainteresovanih moj mail je [email protected]
[ Mister_rap @ 05.02.2010. 16:37 ] @
Evo ti par saveta za pocetak kako da ulozis taj kes koji imas.

1. Kupi normalan domen recimo .com .rs ako ciljas na nase trziste
2. Plati nekom da ti poboljsa dizajn i UI uopste
3. Odredi ciljnu publiku za sajt
4. Kreni sa free marketing metodama

Nakon toga imaces predstavu od prilike u kom pravcu treba da se krece tvoja marekting strategija.
A i na forumu ces sigurno dobiti ozbiljnije odgovore...
[ maxirazmena @ 07.02.2010. 21:19 ] @
S obzirom da niko od nas trojice koji odrzavamo sajt nema vise vremena za to zeleli bi da ga damo na aukciju ili prodaju. Koliko bi mogli da uzmemo za sajt http://www.vipklub.co.cc s obzirom da nema sopstveni domen ali je kompletno razvijen sa mnogobrojinim funkcijama chat kao na facebooku,grupe,albumi,blogovi,video ... Da li moze da se za njega uzme bar 10000 dinara. Ima li zainteresovanih:)
[ Aleksandar Klickovic @ 09.02.2010. 01:10 ] @
Pa obzirom da je Facebook procenjen na 1.3 mil dolara, ovakav klon zasluzuje bar 1% cene.

Jel moguce da niste bar malo mogli da promenite izgled, bar boja navigacije da je neka narandzasta, mozda tamno crveni gradijent :D
[ maxirazmena @ 09.02.2010. 08:21 ] @
Molim bez saljivih komentara:) U pravu si tamno crvena izgleda mnogo ozbiljnije!
[ Mister_rap @ 09.02.2010. 18:23 ] @
Pozdrav,

Ovaj forum nije za takve oglase, a nije ni za besplatnu reklamu zato lock.

Ps.
Eventualno mozes da probas da postujes u IT berzi poslova da kreiras novu temu.