[ skymanrafo @ 07.02.2010. 18:26 ] @
Evo prelistao sam par tema, al sve su većinom po par godina stare...zanima me na kojem satelitu ima najviše ovakvih programa? (EX-YU FTA), to prvenstveno pitam radi tate kojeg ne zanimaju ovi engleski, talijanski, njemački programi, znači nešto što razumije..znači Hrvatski, Srpski, Crnogorski, Bosanski..hvala
[ bobanjovanovic @ 07.02.2010. 22:17 ] @
16 stepeni istok ubedljivo najvise muzike raznih gatara itd itd
[ Ubleha @ 07.02.2010. 22:32 ] @
Na Thor 1W u paketu Digi TV koji se moze piratski gledati tj. besplatno sa odgovarajucim resiverom ,imate najvise kvalitetnih programa sa podrucja Ex YU
[ skymanrafo @ 07.02.2010. 23:59 ] @
A i razmišljao sam o ovom DigiTV-u, čini se da je to jedini kvalitetan paket s takvim programima, kakav bi resiver bio prikladan kojim se može to odkodirat kako spada?..znači preporuka nekog najjeftinijeg i nekog iz srednjeg tržišnog segmenta koji može odkodirat Digitv..
[ skymanrafo @ 08.02.2010. 14:15 ] @
Jel zna tko? malo mi je hitno, jer bi trebao ić kupit odgovarajući receiver..hvala
[ bobiska @ 10.02.2010. 09:07 ] @
Neće ni digi još dugo da bude besplatan, ali od skora se gleda i deo viaccess-a pa pogledaj na hrvatskom satelitskom forumu spisak risivera koji to otvaraju, mislim da svi oni otvaraju i digi. Mislim da treba da potrazis izmedju dm500s, yumatu, opticum isl.
[ Vlada_RS @ 12.02.2010. 17:09 ] @
Ja bi ti preporucio Dreambox resiver, najjeftini je Dreambox 500s (do 80evra bar u BiH).
Mozes otkljucavati digi pakete, sada tacno kako ne znam iskreno, nisam se raspitivao...
Kada digi padne, placas CardSharing i opet imas tonu otkljucanih i titlovanih kanal (jeftinije i bolje od kablovske) ...
Znaci ne propada ti, ako uzmes neki jeftini resiver 30evra, za par mjeseci nece vrijediti ni 10e jer ces sa njim moci gledati samo FTA programe...