[ jevic989 @ 11.02.2010. 12:53 ] @
Imam Toshibin Satelitov laptop i u poslednje vreme tastatura posle odredjeno vreme ne funkcionise, sve dok ne rastartujem kompijuter...zasto sta mislite?
Kad restartujem kompijuter sve onda radi ok, a taj period kad kao da zamrzne tastatura nije odredjen moze da bude i po 1 dan da mi laptop radi i odjednom zamrzne tastatura, pri tome i zamrzne i kontrolna tabla za mis (mislim na tablu za tac mis) a mis sam radi preko kabla...kako ovo da resim sta mislite?
[ JOJO847 @ 11.02.2010. 16:36 ] @
daj tocan model laptopa
[ jevic989 @ 15.02.2010. 13:54 ] @
Korisim druze Toshiba Satelite A300-15b, pazi druze samo odjednom mi zabode a kad odem u Device Manager kaze kao da su se izgubili drajveri instaliram opet nove i nista sve dok ne restartujem kompijuter, tek tada sve normalno radi...inace korisim win7
[ jevic989 @ 14.03.2010. 00:09 ] @
I jos nesto ponekad mi racunar prosto sam zablokira, evo pre par minuta se pojavila crn ekran i tastatura mi nije funkcionisala...sta mislite virus, windows otiso, ili hardwer...?
[ Binary Mind @ 14.03.2010. 12:20 ] @
Krenimo prvo od lakseg. Sta mislis na cistu, novu instalaciju Windows-a? To je jedan od nacina da se utvrdi da li je kvar hardverski ili softverski. Ako si vec probao i isto se desava, onda je kvar najverovatnije hardverski.
[ jevic989 @ 12.04.2010. 19:23 ] @
Evo reinstalirao sam kompijuter, i nekad mi se desi kao da mi se tastatura ugasi, zabode, ne radi mi dok je ne restartujem, jel to mozda negde u softverskom delu...kako mogu to da provalim i resim ovaj problem...hvala unapred
[ Darije @ 13.04.2010. 09:42 ] @
ocitistite laptop od prasine (ventilator i kuler), zamenite termalnu pastu na procesoru jer lako moze da se desi da se pregreva pa zato i blokira itd... a uopste me ne bi cudilo i da se radi o ozbiljnijem problemu na ploci.


poz
[ msenka @ 18.04.2010. 15:36 ] @
imam laptop MSI,odjednom je tastatura zablokirala i nece da se odblokira. mogu samo mis da upalim i samo tada imam strlicu na monitoru,a ovako nemam. zna li neko o cemu se radi?