[ anakin14 @ 11.02.2010. 17:14 ] @
imam tri problema sa HTC TOUCH PRO vezana za internet

1) kada ukljucim wireless i nadjem mrezu ja iskljucim data transfer da bih bio siguran da idem samo preko wirelessa a ne gprs-a ali telefon mi sam ukljuci data transfer i ja vidim u active connectios da radi EDGE... e ja onda izbrisem podesavanja za gprs i nadjem wireless mrezu medjutim onda nista od interneta... u stvari wireless pise da je connectovan ali izgleda da je on sve vreme isao preko gprs-a (otud i toliki racuni zbog youtuba!!!)

2) kada se prikacim u internet sharing preko bluetootha da bih telefon koristio kao modem i koristio gprs, ne radi dok ne odem na telefonu na operu recimo da bih tako aktivirao slanje podataka, pre toga nije aktiviran edge. znaci ja moram da okinem jednu stranu na telefonu da bih isao na kompu na internet, a na nekom budjavom samsungu sve automatski. Da li je ovaj problem u nekim podesavanjima?

3) da li kada koristim internet i zavrsim svaki put moram rucno iskljucivati data transfer? da li postoji opcija da po izlasku iz opere recimo data transfer se sam iskluci?

4) i cetvrti problem sa bluetoothom - kod svih drugih telefona, kada ih ja na kompu nadjem na bluetoothu njima izadje autentifikacija ali samo na mom HTC-u ja moram sa telefona da nadjem komp, ne moze drugacije. u cemu je problem?

hvala puno!