[ draganmiljkovich @ 20.02.2010. 11:35 ] @
Pozdrav svima, prešao sam sa ArchiCAD 10 na 13 i ne znam da li je trabalo da prođe toliko vremena da zapravo ništa i ne urade povodom noviteta. Evo jednog rada mog podkrovlja. Realnije ne može biti postaviću i fotografije realne da vidite da razlike i nema. Dosta su se potrudili da prikaz svetlosti bude što realniji a da su pritom zanemarili oko uprošćavanja menija jer ima previše ponavljanja komandi.



______

[ mgoran @ 02.04.2010. 22:22 ] @
pa i nema puno da se bira , jedino Revit koji je za stepenik iznad i da kažemo "profesionalniji" .

inače slike su OK , može tu još da se poradi na osvetljenju ... pretpostavljam da je LightWorks u pitanju .

evo jedne jako jednostavne scene gde se može videti mogućnost LightWorks-a , sve teksture i svetlosni izvori su "default" bez ikakve naknadne obrade slike , a podešavanja su takva da svaki prosečan računar to "samelje" za 15-20 minuta . AC12 je u pitanju .

[ SreckoMicic @ 06.04.2010. 12:50 ] @
Citat:
Pozdrav svima, prešao sam sa ArchiCAD 10 na 13 i ne znam da li je trabalo da prođe toliko vremena da zapravo ništa i ne urade povodom noviteta. Evo jednog rada mog podkrovlja. Realnije ne može biti postaviću i fotografije realne da vidite da razlike i nema. Dosta su se potrudili da prikaz svetlosti bude što realniji a da su pritom zanemarili oko uprošćavanja menija jer ima previše ponavljanja komandi.


Pa sad pitanje je sta ti podrazumevas pod realistisnim ....